Hírek
2011. Október 20. 07:29, csütörtök |
Kék hírek
Forrás: HírTV
A rendőrség látókörében a Siófok-Pécs mérkőzés

Már nyomoz a Baranya Megyei Rendőr-főkapitányság a Siófok-Pécs labdarúgó Ligakupa-mérkőzéssel kapcsolatban. A találkozó előtt ismeretlenek megkeresték a Pécs egyik játékosát, hogy befolyásolja a mérkőzés végeredményét.
A rendőrség gazdasági vesztegetés bűncselekmény gyanúja miatt indított eljárást. Amíg a hivatalos nyomozás véget nem ér, addig a Magyar Labdarúgó Szövetség nem indít saját vizsgálatot, az érintett labdarúgó játékjogát a klubja felfüggesztette. (rá)
hírTV
Ezek érdekelhetnek még
2025. Augusztus 05. 07:42, kedd | Kék hírek
Letartóztatta a hozzátartozóit megkéselő gönyűi fiút a bíróság
2025. Augusztus 05. 07:32, kedd | Kék hírek
Egyhetes ellenőrzési akciót indít a rendőrség
Nagyszabású, az egész országra kiterjedő rendőri akció vette kezdetét, ami egészen a hét végéig, augusztus 10-ig tart majd. Ennek keretében a rendőrség elsősorban a gyorshajtásokat ellenőrzi majd.
2025. Augusztus 04. 07:55, hétfő | Kék hírek
Életveszélyt okozó késelés miatt vettek őrizetbe egy izraeli férfit az Ozora Fesztiválon
Életveszélyt okozó késelés miatt vettek őrizetbe egy izraeli férfit az Ozora Fesztiválon - tudatta a rendőrség vasárnap a honlapján.
2025. Július 23. 09:01, szerda | Kék hírek
Betört egy üzletbe, majd első dolga volt lefeküdni aludni - Videó
Két parfümöt elrakott, majd bevásárlótáskákból párnát hajtogatott és két pénztár közt elaludt. A rendőrök ébresztették.