Városlista
2026. január 29, csütörtök - Adél

Hírek

2013. Augusztus 14. 13:15, szerda | Kék hírek
Forrás: MTI

A Tiszába fulladt egy 17 éves fiú Vásárosnaménynál

A Tiszába fulladt egy 17 éves fiú Vásárosnaménynál

A Tiszába fulladt egy 17 éves fiú kedden délután Vásárosnamény-Gergelyiugornyánál - tette közzé a Szabolcs Online (www.szon.hu) szerdán.

A internetes portál információi szerint a fiú a Tisza és a Szamos találkozásánál nem a kijelölt helyen fürdőzött és elmerült a vízben. Ketten is a segítségére siettek, de nem tudták kihúzni a folyóból.
A Felső-Tiszavidéki Búvár és Mentő Közhasznú Egyesület búvárai kétórás kutatás után találták meg a fiút, de segíteni nem tudtak rajta - közölte a szon.hu.
Az esetről a rendőrség nem adott tájékoztatást.

Címkék: Baleset-vízi

Ezek érdekelhetnek még

2026. Január 28. 07:32, szerda | Kék hírek

Átvette a volánt a fiatalkorú utas, majd fának hajtott

A Kecskeméti Járási Ügyészség közúti baleset gondatlan okozása miatt vádat emelt egy fiatalkorúval szemben, aki azután, hogy a sofőrtől menet közben átvette a vezetést, fának hajtott az utasokkal teli furgonnal.

2026. Január 26. 06:58, hétfő | Kék hírek

Életveszélyes a jégen tartózkodni!

Életveszélyes a jégen tartózkodni, az enyhülő időjárásban olvad a természetes vizek jege, ezért senki ne menjen a jégre - figyelmeztetett az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság szóvivője vasárnap.

2026. Január 22. 07:36, csütörtök | Kék hírek

A Netflix nevében is próbálkoznak a csalók - Ne dőljön be!

Az elmúlt napokban több bejelentés is érkezett, mert a csalók egy népszerű televíziós szolgáltató nevében előfizetéseket kötöttek, felhasználva a sértettek nevét, bankkártyaadatait.

2026. Január 07. 07:52, szerda | Kék hírek

ORFK: a hétfői havazásban csaknem háromszorosára nőtt a balesetek száma

A hétfői havazásban csaknem háromszorosára nőtt a közúti közlekedési balesetek száma