Hírek
2021. Szeptember 15. 09:15, szerda |
Belföld
Forrás: infovárosok/police.hu
Agyonvert két fiatalkorú egy idős férfit
A rendőrök néhány órán belül két fiatalkorút állítottak elő, akik a megalapozott gyanú szerint olyan súlyosan bántalmazták a sértettet, hogy a helyszínen elhunyt.
A Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Rendőr-főkapitányság emberölés bűntett elkövetésének gyanúja miatt rendelt el nyomozást ismeretlen tettessel szemben - közölte a rendőrség.
A jelenleg rendelkezésre álló adatok szerint kedden 14 óra 30 perc körül Monok külterületén egy 77 éves – akkor még ismeretlen kilétű – férfi holttestét találták meg, akinek halálát az elsődleges vizsgálatok alapján idegenkezűség okozta.
A rendőrök a bejelentést követő pár órán belül megállapították az elhunyt kilétét, illetve azonosítottak és a rendőr-főkapitányságra előállítottak két fiatalkorút, akik a bűncselekmény elkövetésével megalapozottan gyanúsíthatók.
A bűncselekménnyel kapcsolatos eljárási cselekményeket a rendőrség jelenleg is végzi, a gyanúsítottak kihallgatása folyamatban van.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 10. 13:00, kedd | Belföld
Hankó Balázs: indul a három az egyben képzés, összekapcsoljuk a technikumokat és az egyetemeket
2026. Február 10. 07:25, kedd | Belföld
Orbán Balázs: az európai politikában jelentős különbség alakult ki a politikai elit és a hétköznapi emberek elképzelései között
Orbán Balázs szerint az európai politikában jelentős különbség alakult ki a politikai elit és a hétköznapi emberek elképzelései között.
2026. Február 10. 07:25, kedd | Belföld
Koncz Zsófia: közös ügyünk, hogy a magyar családok erősek legyenek a jövőben is
2026. Február 09. 12:00, hétfő | Belföld
MNB: a bizonytalan világgazdasági környezetben felértékelődött a tartalékok szerepe
A bizonytalan világgazdasági környezetben felértékelődnek a stabilitást erősítő tényezők, így a tartalékok szintje is, amely Magyarországon történelmi csúcson, 56 milliárd euró fölött van
