Hírek
2022. November 04. 15:02, péntek |
Belföld
Forrás: mti
Azonosították az Adonynál a Dunában megtalált holttestet
Megérkezett a DNS vizsgálat eredménye, Szűcs Tamás holttestét találták meg Adonynál.
A Dunaújvárosi Rendőrkapitányságon indított és jelenleg is folyamatban levő közigazgatási hatósági eljárás során beszerzett adatok, valamint az igazságügyi szakértői vizsgálat eredménye alapján megállapították, hogy az Adonynál a Dunában talált holttest azonos azzal a 32 éves férfival, aki szeptember 28-án tűnt el a főváros egyik IX. kerületi szórakozóhelyéről.
A Fejér Megyei Rendőr-főkapitányság a police-hu-n azt közölte, hogy a holttestet a Budapesti Rendőr-főkapitányság dunai vízirendészeti rendőrkapitányság munkatársai október 30-án délután Adony térségében, a Dunából emelték ki.
A rendőrség honlapján korábban megjelent a Budapesti Rendőr-főkapitányság VIII. kerületi rendőrkapitányság közleménye, amely szerint eljárást folytatnak az ismeretlen helyen tartózkodó Szűcs Tamás ügyében, aki szeptember 28-án, egy IX. kerületi szórakozóhelyről ismeretlen helyre távozott.
Fotó: Police.hu
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 14. 08:15, szombat | Belföld
Több ezren vettek részt a XXVI. Doni Hősök Emléktúrán
A XXVI. Doni Hősök Emléktúrán összesen 3624 ember vett részt, köztük 918 diák, katonai képzéssben tanuló kadét, illetve valamely civil társadalmi szervezet tagja volt -
2026. Február 14. 08:11, szombat | Belföld
Donald Tuskkal találkozott Magyar Péter
Magyar Péter közölte: a megbeszélésen egyetértettek abban, hogy Magyarországnak és Lengyelországnak is mindent meg kell tennie az orosz–ukrán háború mielőbbi békés lezárásának elősegítéséért.
