Hírek
2019. Január 08. 14:05, kedd |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: MTI
Baleset érte a miniszterelnök konvoját

A miniszterelnök konvoját felvezető szolgálati személyautónak ütközött egy autó kedd délelőtt az M3-as autópálya Budapestről kivezető szakaszán - közölte a Budapesti Rendőr-főkapitányság (BRFK) a honlapján.
A közlemény szerint egy 53 éves budapesti férfi autója ütközött a megkülönböztető jelzéseit együttesen használó szolgálati járműnek fél 10-kor a XV. kerületi Szerencs utca és az autópálya kereszteződésében.
Nem sérült meg senki, a konvoj tovább haladt úti célja felé, a baleset körülményeit a rendőrség vizsgálja.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Szeptember 09. 07:28, kedd | Belföld
Őszi hajózási szezon vette kezdetét a Balatonon
Szeptember 8-tól október 26-ig őszi menetrend szerint, ritkábban járnak a balatoni menetrend szerinti hajójáratok - közölte a Balatoni Hajózási Zrt. a honlapján.
2025. Szeptember 09. 07:25, kedd | Belföld
Orbán Viktor levélben követeli az Európai Uniótól Magyarország határvédelmi költségeinek megtérítését
2025. Szeptember 08. 07:13, hétfő | Belföld
Hegyi Zsolt: a MÁV-csoport jobban teljesített az idei főszezonban, mint a tavalyiban
2025. Szeptember 08. 07:07, hétfő | Belföld
Orbán Viktor: nemzeti konzultáció indul
A Tisza párt állítólagos adóemelési tervéről tervez konzultálni a kormány.