Városlista
2025. augusztus 5, kedd - Krisztina

Hírek

2011. Október 26. 06:47, szerda | Helyi
Forrás: VMRFK

Baleset tanúit keresi a Rendőrség

Baleset tanúit keresi a Rendőrség

A bejelentéseket a 88/428-022/10-74-es telefonszámon, vagy személyesen a Veszprémi Rendőrkapitányság Közlekedésrendészeti Osztályán tehetik meg.

2011. augusztus 29. nap 12.30 óra körüli időben ismeretlen személy az általa vezetett, ismeretlen forgalmi rendszámú és típusú, piros színű személygépkocsival közlekedett Várpalota belterületén a Gárdonyi Géza utcában a Szent István utca irányába. Haladása során a Gárdonyi Géza utca és a Szent István utca kereszteződésében az „Állj! Elsőbbségadás kötelező!” közúti jelzőtábla hatálya alatt a kereszteződésbe behajtott balra, a Szabadság tér irányába. Ezzel egy időben egy kerékpáros a Szent István utca és a Gárdonyi Géza utca kereszteződésében balra nagy ívben kanyarodott a Gárdonyi Géza utcába, aminek során, hogy elkerülje az ütközést a személygépkocsival fékezett, majd elesett kerékpárjával.
A baleset következtében a kerékpáros 8 napon túl gyógyuló, súlyos sérülést szenvedett.

A Veszprémi Rendőrkapitányság szemtanúk jelentkezését várja, akik a balesettel kapcsolatban segíteni tudják a nyomozást, különösen annak a jármű vezetőjének a jelentkezését várják, aki a baleset bekövetkezésekor a Gárdonyi Géza utcában közlekedett.

A bejelentéseket a 88/428-022/10-74-es telefonszámon, vagy személyesen a Veszprémi Rendőrkapitányság Közlekedésrendészeti Osztályán tehetik meg.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Augusztus 04. 10:06, hétfő | Helyi

2025. Július 24. 07:25, csütörtök | Helyi

95 907-en nyertek felvételt a magyar felsőoktatásba

Az elmúlt másfél évtized legsikeresebb felvételije az idei, 95 907-en nyertek felvételt a sikeres, megújult magyar felsőoktatásba

2025. Augusztus 05. 07:44, kedd | Életmód

NKFH: csemege és paprikás szeletelt szalámit hívott vissza az Auchan

Az Auchan Magyarország Kft. visszahívta és a forgalomból is kivonta a 75 grammos kiszerelésű Auchan Kedvenc csemege és paprikás szeletelt szalámit nem jelölt allergén (szója) tartalmuk miatt