Hírek
2018. Július 30. 14:43, hétfő |
Belföld
Forrás: mti
Bezártak egy nőt a napon álló autójába, eljárást indított a rendőrség
Eljárást indított a rendőrség egy férfi ellen, aki egy napon álló autóba bezárt egy nőt Verőcén - közölte a Pest Megyei Rendőr-főkapitányság hétfőn a rendőrség honlapján.
Vasárnap délben egy nő kért segítséget a rendőrségtől, telefonon azt mondta, hogy nem jut kijutni átforrósodott járművéből, mert az ajtók zárva vannak.
A verőcei rendőrök hamarosan megtalálták az autót, betörték az egyik ablakát és kiszabadították a nőt a forró utastérből.
Az eddigi adatok alapján bűncselekmény gyanúja merült fel, emiatt a váci rendőrkapitányság eljárást indított egy 24 éves férfi ellen - í rták a police.hu oldalon.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 06. 17:00, szombat | Belföld
Kármán András: fontos, hogy az Európai Beruházási Bank sokkal aktívabb legyen Magyarországon
2026. Június 06. 16:00, szombat | Belföld
Magyar Péter: végre távozott az MTVA hírhamisító vezérigazgatója
Megkésve, de ma végre távozott a Médiaszolgáltatás-támogató és Vagyonkezelő Alap (MTVA) hírhamisító vezérigazgatója - írta Magyar Péter miniszterelnök pénteken Facebook-oldalán.
2026. Június 06. 16:00, szombat | Belföld
Megerősítette Magyarország osztályzatát a Fitch Ratings
Megerősítette változatlan negatív kilátással Magyarország hosszú távú államadóskockázati besorolását az eddigi \\\"BBB\\\" - vagyis befektetési ajánlású - szinten a Fitch Ratings.
2026. Június 06. 14:00, szombat | Belföld
Az európai uniós migrációs paktum ellen tüntettek Budapesten
Az Európai Unió migrációs paktumának elutasítását követelték tüntetők jobboldali influenszerek által szervezett demonstráción pénteken Budapesten.
