Hírek
2022. Május 14. 05:00, szombat |
Külföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Brüsszel kitart az olajembargó terve mellett

Kitart az olajembargó terve mellett Brüsszel - ezt először az M1-nek erősítette meg hivatalosan az Európai Bizottság szóvivője.
Az M1 csatorna híradója felidézte, hogy péntek reggel a Politico című brüsszeli lap írt arról, hogy a lehetséges magyar vétó miatt kivehetik a hatodik szankciós csomagból az olajembargó ügyét.
Az M1-nek küldött hivatalos válasz szerint azonban kitartanak az olajembargó terve mellett.
Ezek érdekelhetnek még
2022. Május 21. 05:00, szombat | Külföld
Ismét több mint száz szerbiai iskolában volt bombariadó
Több mint száz iskolában volt bombariadó péntek reggel, a legtöbb oktatási intézmény a Vajdaságban található - közölte a szabadkai Pannon RTV.
2022. Május 20. 17:15, péntek | Külföld
A vártnál jelentősebben emelkedtek a termelői árak áprilisban Németországban
Németországban soha eddig nem látott mértékben, még a vártnál is jelentősebben emelkedtek a termelői árak áprilisban éves összevetésben.
2022. Május 20. 11:41, péntek | Külföld
Vaddisznó rongált meg egy krakkói szépségszalont
Vaddisznó rontott be egy krakkói lakótelepen működő kozmetikai szalonba, senki nem sérült meg, de az üzlet berendezése megrongálódott - közölte csütörtökön a lengyel média.
2022. Május 20. 09:02, péntek | Külföld
Megvitatta az ukrajnai helyzetet az orosz és az amerikai vezérkari főnök
Több kérdést, köztük az ukrajnai helyzetet is megvitatta telefonon csütörtökön Valerij Geraszimov orosz vezérkari főnök és Mark Milley, az amerikai vezérkari főnökök egyesített bizottságának elnöke.