Városlista
2025. szeptember 7, vasárnap - Regina

Hírek

2017. Október 04. 17:12, szerda | Belföld
Forrás: mti

Csökken a 95-ös benzin ára

Csökken a 95-ös benzin ára

Csökkenti bruttó 2 forinttal a 95-ös benzin literenkénti nagykereskedelmi árát pénteken a Mol Nyrt., a gázolaj ára nem változik - értesült piaci forrásokból az MTI szerdán.

A benzin átlagára 347 forintra csökken, a gázolajé 363 forint marad. A 95-ös benzin ára legutóbb múlt szerdán változott, akkor is csökkent bruttó 2 forinttal. A gázolaj ára e héten szerdán emelkedett bruttó 4 forinttal, 363 forintra.

Az autósok 50 forintos különbséget is tapasztalhatnak a töltőállomások árai között.

A benzinár 2012. április elején érte el csúcsát, akkor egy liter átlagosan 451 forintba került. A gázolaj literje 2012. január közepén volt a legdrágább, átlagosan 449 forint.

Címkék: ár, üzemanyag, benzin

Ezek érdekelhetnek még

2025. Szeptember 06. 09:15, szombat | Belföld

Szijjártó Péter: Magyarország azért vásárol orosz kőolajat, mert nincs más lehetősége

Magyarország azért vásárol nyíltan orosz kőolajat, mert nincsen más lehetősége, míg más európai országok azért vásárolnak titokban, kerülőúton orosz kőolajat, mert az olcsóbb

2025. Szeptember 05. 07:59, péntek | Belföld

Szijjártó Péter elutasította lengyel kollégája, Radoslaw Sikorski újabb bírálatát

A magyar külügyminiszter szerint nem \"játszik más csapatban\"!