Hírek
2011. Július 19. 14:13, kedd |
Külföld
Forrás: HírTV
Döbbenetes merényletet hiúsítottak meg?

Oroszországban a KGB utódja azt állítja, hogy Moszkva történetének legnagyobb merényletét hiúsította meg.
A Szövetségi Biztonsági Szolgálat szerint észak-kaukázusi terroristák lakásán találtak több nagy erejű bombát. A robbanóeszközöket közlekedési csomópontokban és a metrón helyezték volna el.
A terrortámadás tervéről a titkosszolgálat vezetője tájékoztatta Dmitrij Medvegyev elnököt, de a sajtónak nem mutatott bizonyítékokat. (rá)
hírTV
Ezek érdekelhetnek még
2025. Október 15. 07:38, szerda | Külföld
Donald Trump: a Hamászt szükség esetén erővel kényszerítjük fegyverletételre
Donald Trump közlése szerint ha a Hamász nem teszi le a fegyvert, akkor erővel fogják erre kényszeríteni. Az amerikai elnök erről a Fehér Házban beszélt kedden.
2025. Október 15. 07:37, szerda | Külföld
Német külügyminiszter: a gázai tűzszüneti megállapodás után ideje, hogy Ukrajnában is előrelépés történjen
2025. Október 14. 07:18, kedd | Külföld
Összeütközött két gyorsvonat Kelet-Szlovákiában, a magyar határ közelében, sok a sérült
2025. Október 14. 07:13, kedd | Külföld
Izraeli-palesztin - Aláírták Sarm es-Sejkben a gázai tűzszüneti megállapodást
Aláírta hétfőn Sarm es-Sejkben a gázai tűzszüneti megállapodást Donald Trump amerikai elnök, Recep Tayyip Erdogan török államfő, Abdel-Fattáh esz-Szíszi egyiptomi elnök és Tamím bin Hamad Ál Száni katari emír.