Hírek
2011. Augusztus 13. 14:29, szombat |
Kék hírek
Forrás: HírTV
Egy időre bezárták a Sziget kapuit

Kora este egy ideig lezárták a Sziget fesztivál kapuit a szervezők, mivel a Hatvannégy Vármegye Ifjúsági Mozgalom demonstrációt tartott a bejárat közelében.
A radikális szervezet azért tiltakozik, mert a fesztivál kezdőnapján nem engedték be a rendezvény területére azt a tagjukat, aki még januárban - megelőzve a fesztiválszervezőket - tüntetést jelentett be a magas benzinárak ellen a Hajógyári-szigetre augusztus első két hetére. A helyszínre rohamrendőröket is vezényeltek, de egyelőre nem kellett beavatkozniuk. (da)
hírTV
Ezek érdekelhetnek még
2022. Augusztus 18. 16:07, csütörtök | Kék hírek
Lopott a férfi, majd tőle is loptak
Eljárást indítottak a rendőrök két férfi ellen, akik közül az egyik Mezőkövesden ellopott egy gitárt, majd ismerőse később tőle tulajdonította el a hangszert.
2022. Augusztus 18. 09:04, csütörtök | Kék hírek
Szexuális kényszerítés miatt tartóztattak le egy férfit Pakson
Szexuális kényszerítés és rablás gyanújával tartóztatott le a bíróság egy 20 éves németkéri férfit, aki egy 55 éves nővel erőszakoskodott Pakson - közölte honlapján a rendőrség szerdán.
2022. Augusztus 17. 17:01, szerda | Kék hírek
Idén eddig 145 ezer határsértőt fogtak el
Idén eddig 145 ezer határsértőt fogtak el, míg tavaly az azonos időszakban ez a szám 57 ezer volt; az elfogott embercsempészek száma meghaladja az ezret
2022. Augusztus 17. 09:06, szerda | Kék hírek
Állatkínzás miatt vádat emeltek egy osztrák nő ellen Zalában
Családi házában bezárva, gondozatlanul tartott 19 kutyát egy zalai faluban egy osztrák nő, emiatt vádat emeltek ellene - tájékoztatta a Zala Megyei Főügyészség szóvivője kedden az MTI-t.