Hírek
2018. Június 17. 10:19, vasárnap |
Belföld
Forrás: police.hu
Emberölés Nagyecseden
A rendőrség nagy erőkkel keresi az elkövetőt.
A Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Rendőr-főkapitányság emberölés bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt folytat nyomozást Z. S. 29 éves nagyecsedi lakos ellen.
A nyomozás eddigi adatai szerint a férfi megölte 19 éves élettársát június 16-án Nagyecsed külterületén. A rendőrség a feltételezett elkövetőt nagy erőkkel keresi, elfogása érdekében elrendelte a jelenleg ismeretlen helyen tartózkodó, szökésben lévő férfi körözését.
FRISSÍTÉS:
Elfogták a rendőrök a feltételezett gyilkost.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 12. 12:00, csütörtök | Belföld
Nagy Bálint: az idén több mint 800 kilométernyi útszakasz újul meg országosan
2010 óta a Magyar Közút kezelésében lévő 30 ezer kilométernyi útból több mint hétezer teljes egészében megújult, az idén pedig további több mint 800 kilométernyi szakasz újul meg
2026. Február 12. 10:00, csütörtök | Belföld
Orbán Viktor: Kína döntően járulhat hozzá a magyar gazdasági sikerekhez
2026. Február 12. 07:23, csütörtök | Belföld
Szijjártó Péter: Magyarország rendkívül sokat profitál a Kínával folytatott együttműködéséből
2026. Február 11. 13:00, szerda | Belföld
Már asztali számítógépen is elérhető a DÁP digitális aláírása
Már asztali számítógépen is elérhető a Digitális Állampolgárság Program (DÁP) digitális aláírása - közölte a Digitális Magyarország Ügynökség kedden az MTI-vel.
