Hírek
2017. Május 09. 05:00, kedd |
Belföld
Forrás: mti
Emberöléssel gyanúsítanak egy solymári férfit

Elfogtak egy nő megölésével gyanúsított solymári férfit - közölte a Pest Megyei Rendőr-főkapitányság hétfőn a honlapján.
A közlemény szerint csütörtökön Újlengyel külterületén holttestet találtak, és megállapították, hogy a nő bűncselekmény áldozata lett. A Pest megyei nyomozók rövid időn belül azonosították és elfogták a bűncselekmény elkövetésével megalapozottan gyanúsítható solymári férfit, a 48 éves Sz. Attilát.
A férfit vasárnap őrizetbe vették, gyanúsítottként hallgatták ki, és kezdeményezték előzetes letartóztatását.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Szeptember 09. 07:28, kedd | Belföld
Őszi hajózási szezon vette kezdetét a Balatonon
Szeptember 8-tól október 26-ig őszi menetrend szerint, ritkábban járnak a balatoni menetrend szerinti hajójáratok - közölte a Balatoni Hajózási Zrt. a honlapján.
2025. Szeptember 09. 07:25, kedd | Belföld
Orbán Viktor levélben követeli az Európai Uniótól Magyarország határvédelmi költségeinek megtérítését
2025. Szeptember 08. 07:13, hétfő | Belföld
Hegyi Zsolt: a MÁV-csoport jobban teljesített az idei főszezonban, mint a tavalyiban
2025. Szeptember 08. 07:07, hétfő | Belföld
Orbán Viktor: nemzeti konzultáció indul
A Tisza párt állítólagos adóemelési tervéről tervez konzultálni a kormány.