Hírek
2018. Május 14. 14:59, hétfő |
Belföld
Forrás: mti
Forgalomkorlátozás lesz kedden és szerdán az M3-as autópályán

Forgalomkorlátozásra kell számítani kedden és szerdán az M3-as autópálya Nyíregyháza felé vezető oldalán Mogyoródnál, mert a tengelysúlymérő és a hozzá kapcsolódó ellenőrzéseket támogató rendszer méréseit végzik
- közölte a Magyar Közút Nonprofit Zrt. hétfőn az MTI-vel. A közleményben azt írták, kedd reggel hat órától szerda délután 3 óráig a pálya forgalma váltakozva egy forgalmi sávra szűkül, és csak hatvan kilométer per órával lehet közlekedni.
A társaság arra kéri az közlekedőket, hogy a biztonság érdekében mindenképp tartsák be az ideiglenes sebességhatárokat. A korlátozáshoz kapcsolódó forgalmi viszonyokról a Magyar Közút Nonprofit Zrt. Útinform szolgálatánál a 06 1 336 2400 telefonszámon, illetve a www.utinform.hu weboldalon lehet tájékozódni.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Augusztus 26. 07:45, kedd | Belföld
Navracsics Tibor szerint a fejlesztéspolitika és az önkormányzatok együttműködése nem pártalapú
A fejlesztéspolitika és az önkormányzatok közötti együttműködés nem képzelhető el pártalapon
2025. Augusztus 26. 07:45, kedd | Belföld
Megkezdődött a Keleti pályaudvar négy héten át tartó felújítása
2025. Augusztus 26. 07:42, kedd | Belföld
Gulyás Gergely: szeptember 1-jén indul az Otthon Start fix 3 százalékos lakáshitel
Szeptember 1-jén indul az Otthon Start fix 3 százalékos lakáshitel, hétfő este pedig megjelenik az a kormányrendelet is, amely megteremti a program összhangját a családi otthonteremtési kedvezményekkel
2025. Augusztus 25. 07:50, hétfő | Belföld
HM: külföldi katonai konvoj halad át Magyarországon a Röszke-Hegyeshalom útvonalon
Külföldi katonai konvoj halad át Magyarországon a Röszke-Hegyeshalom útvonalon – közölte a Honvédelmi Minisztérium (HM) vasárnap az MTI-vel.