2012. Február 27. 12:42, hétfő | Helyi sport

Bali Péter győztes góllal mutatkozott be a Veszprém FC-ben.

Bali Péter góljával 1-0-ás győzelem a tavaszi nyitányon.

Veszprém FC - Soproni VSE 1-0 (1-0)

VESZPRÉM: Varga T., Garai (Szőllőskei, 64.), Császár, Lang, Bosnjak, Thiago (Ihász, 17.), Hevesi-Tóth, Nikolin, Leitold, Finta (Pálfi, 86.), Bali. Vezetőedző: Vágó Attila

SOPRON: Bozsó, Csontos, Szmiljanics, Baranyai T., Perics, Tornyai (Tamási R., 63.), Lazics, Despotovics, Simon András (Bognár Gy., a szünetben), Bausz, Vólent (Simon Attila, 73.). Vezetőedző: Végh Tibor

G: BALI PÉTER

A 10. percben Vitomir Nikolin 3 soproni védőt bolondított meg a jobb oldalon, majd az alapvonalról laposan centerezett, amelyre Bali jó ütemben érkezett és a kapust és a védőt is megelőzve a rövidről passzolt a kapuba.

Az első félidő végig nagy veszprémi mezőnyfölényben telt, annak ellenére, hogy az erős szél a Sopront támogatta. A második félidőben visszaesett az iram, ami a mély talaj miatt érthető is, amely sokat kivett a játékosokból.

Nyilatkozatok:

Vágó Attila: - A sok probléma és a gyengébb forma ellenére csapatként küzdöttünk és kiharcoltuk a három pontot.
Végh Tibor: - Gyenge mérkőzésen az ellenfél kihasználta egyetlen helyzetét és ezzel megnyerte a mérkőzést.

Ezek érdekelhetnek még

2024. Május 07. 14:10, kedd | Bulvár

Böde Dániel folytatja pályafutását

Meghosszabbította szerződését Böde Dániel, a labdarúgó OTP Bank Ligában szereplő Paksi FC támadója, aki így a 19. élvonalbeli szezonjára készülhet a nyáron.

2024. Május 07. 14:09, kedd | Belföld

Hétvégén kezdődik az Élelmiszerbank adománygyűjtő akciója

Hétvégén kezdődik a Magyar Élelmiszerbank Egyesület idei legnagyobb adománygyűjtő kampánya, amely során a szervezet 3000 önkéntese az ország 104 településén 213 Tesco, ALDI és Auchan áruházban gyűjti a felajánlásokat.

2024. Május 07. 14:08, kedd | Sport

Nyolcvan nap a rajtig, 180-190 tagú lehet a magyar csapat

Nyolcvan nap múlva kerül sor a párizsi olimpia megnyitó ünnepségére, az eseményen pedig az előzetes számítások szerint 180-190 magyar sportoló vehet részt.

2024. Május 07. 14:07, kedd | Belföld

OTP Mobil: az online vásárlók ötöde még mindig nem ellenőrzi a fizetési felületek hitelességét

A magyarok 69 százaléka rendszeresen vásárol és fizet interneten keresztül, azonban az online vásárlók ötöde még mindig nem ellenőrzi a fizetési felületek hitelességét