Hírek
2013. Május 30. 10:17, csütörtök |
Kék hírek
Forrás: MTI
Halálra gázoltak egy férfit Sopronban
Elgázoltak egy 42 éves férfit az éjszaka Sopronban, az áldozat csütörtök reggel belehalt sérüléseibe - közölte a Győr-Moson-Sopron Megyei Rendőr-főkapitányság sajtóügyeletese az MTI-vel.
Kálmán Gabriella tájékoztatása szerint a gyalogost elgázoló autót egy 35 éves férfi vezette, az áldozat az úttesten sétált át. A sofőr ittas volt, az autónak pedig lejárt a műszaki engedélye - közölte.
Hozzátette: az elgázolt soproni férfi sérülései olyan súlyosak voltak, hogy csütörtök reggel a kórházban elhunyt.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 17. 14:00, péntek | Kék hírek
Őrizetbe vették Halásztelek polgármesterét
Őrizetbe vették Halásztelek polgármesterét - közölte Központi Nyomozó Főügyészség csütörtökön közleményben az MTI-vel.
2026. Április 16. 10:00, csütörtök | Kék hírek
Második világháborús légvédelmi repeszlőszerek kerültek elő Lepsényben
Második világháborús magyar légvédelmi repeszlőszerek és hozzájuk tartozó hüvelyek kerültek elő a Fejér vármegyei Lepsényben - közölte a Magyar Honvédség 1. Tűzszerész és Folyamőr Ezred a Facebook-oldalán szerdán.
2026. Április 14. 14:00, kedd | Kék hírek
A bíróság letartóztatta a Váci úti tragikus baleset okozásával gyanúsított férfit
A Budai Központi Kerületi Bíróság egy hónapra elrendelte a Váci úti tragikus baleset okozásával gyanúsított férfi letartóztatását - tájékoztatta a Fővárosi Törvényszék hétfőn az MTI-t.
