Hírek
2022. Augusztus 09. 11:02, kedd |
Belföld
Forrás: infovárosok/police.hu
Késsel támadt egy ápolónőre volt párja a fehérvári rendelőben
Egy 40 éves székesfehérvári férfi ellen indított büntetőeljárást a székesfehérvári rendőrség. A gyanúsított volt párjára támadt a nő munkahelyén.
Hétfő kora délután egy férfi Székesfehérváron a Fejér Megyei Szent György Egyetemi Oktató Kórház Hunyadi utcai rendelőintézetének egyik helyiségében egy ápolónőre támadt, akit fojtogatott, majd a nála lévő kést a nő nyakához szorította, közben megöléssel fenyegette áldozatát – közölte a rendőrség.
A dulakodás során megsérült 41 éves nőnek végül sikerült kiszabadulnia támadója szorításából, ekkor az elkövető menekülni próbált, de a közelben tartózkodók megállították és az egyenruhások kiérkezéséig feltartóztatták.
A feltételezett elkövetőt a rendőrök előállították, kihallgatták. Kiderült, hogy a nő a párja volt.
A rendőrség emberölés bűntett kísérlete miatt indított eljárást.

Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 26. 19:00, péntek | Belföld
Budapestre utazik az egyenlőségért felelős EU-biztos, részt vesz a Pride-felvonuláson is
Budapestre utazik pénteken Hadja Lahbib, az Európai Bizottság egyenlőségért felelős biztosa
2026. Június 26. 10:00, péntek | Belföld
V4 csúcs - Ruszin-Szendi Romulusz: a V4 védelmi miniszteri együttműködés újra él
\"Azt tudom önöknek jelenteni, hogy a V4 védelmi miniszteri együttműködés újra él\" -
2026. Június 26. 06:24, péntek | Belföld
Rendezvénysorozat kezdődött Kapu Tibor felbocsátásának első évfordulóján
Rendezvénysorozat kezdődött Kapu Tibor, Magyarország második kutatóűrhajósa felbocsátásának első évfordulóján, csütörtökön a budapesti Millenáris parkban.
2026. Június 25. 19:00, csütörtök | Belföld
Hőség - Harmadfokú hőségriasztást rendelt el a tisztifőorvos szombattól
A várható extrém meleg miatt harmadfokú hőségriasztást rendelt el a tisztifőorvos szombattól;
