Hírek
2017. Szeptember 19. 13:30, kedd |
Belföld
Forrás: police.hu
Két tolvaj is ugyanazt a pénztárcát szemelte ki – mindketten sikerrel jártak, de végül lebuktak
Lopás vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt folytat büntetőeljárást egy 43 éves almásfüzitői, valamint egy 48 éves ácsi lakos ellen a Komáromi Rendőrkapitányság
A Komáromi Rendőrkapitányságon hétfőn tett feljelentést a sértett, akinek az előző napon 12 óra és 14 óra 30 perc között egy komáromi irodaházában felejtett kesztyűjét és a pénztárcáját - benne irataival és készpénzével együtt - ellopták. A cselekményt az irodaház biztonsági kamerája rögzítette.
A felvételen látható volt, hogy az ott felejtett pénztárcából először a 43 éves tettes vett ki pénzt, majd a tárcát a megtalálási helyére visszatette. Valamivel később a 48 éves ácsi lakos is észlelte az őrizetlenül hagyott pénztárcát, azonban ő a mellette lévő kesztyűvel együtt azt megszerezte és később az épületből távozott.
A nyomozók a felvételek alapján azonosították a lopással megalapozottan gyanúsítható két férfit és őket a Komáromi Rendőrkapitányságon hétfőn kihallgatták. A nyomozók a házkutatások során az ellopott pénztárcát, iratokat és a készpénz egy részét is lefoglalták.

Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 11. 13:00, szombat | Belföld
UniCredit: idén 1,3 százalékkal, jövőre 2,5 százalékkal bővülhet a magyar gazdaság
Idén a magyar GDP-növekedése 1,3 százalékos lehet, majd jövőre a beruházások fellendülésével 2,5 százalékra javul
2026. Július 11. 10:25, szombat | Belföld
A kormány benyújtotta az NVVH létrehozásáról szóló törvényjavaslatot
A kormány pénteken benyújtotta az Országgyűlésnek a Nemzeti Vagyonvisszaszerzési és Vagyonvédelmi Hivatal (NVVH) létrehozásáról szóló törvényjavaslatot.
2026. Július 11. 09:25, szombat | Belföld
Magyar Péter: A már elveszettnek hitt helyreállítási alap milliárdjait is sikerült megszerezni
Magyarország uniós újjáépítési terve megkapta az uniós pénzügyminiszterek egyhangú jóváhagyását, ezzel a végső akadály is elhárult az uniós ezermilliárdok hazahozatala elől - írta Magyar Péter pénteki Facebook-bejegyzésében.
2026. Július 10. 15:00, péntek | Belföld
Az államfő elmozdítása ellen tüntettek a Fidesz és a KDNP szervezésében a Sándor-palotánál
A \"tiszás önkényuralom kiépítése\" és Sulyok Tamás köztársasági elnök elmozdítása ellen tüntettek a Fidesz és a KDNP szervezésében csütörtökön a Sándor-palotánál.
