Hírek
2018. Május 08. 08:57, kedd |
Belföld
Forrás: mti
Két zalai fiatal magán tesztelte a saját készítésű drogukat

Előzetes letartóztatásba helyeztek két zalai fiatalt, aki lakóházuk padlásán amfetamint állított elő, az eredményt magukon tesztelték, majd értékesítették a kábítószert
- közölte a Zala Megyei Főügyészség kedden az MTI-vel. A közlemény szerint a rendőrök a házkutatások során olyan vegyi anyagokat, tablettákat, porokat, fecskendőket, digitális mérlegeket foglaltak le, amelyeket az elkövetők a kábítószer előállításához használtak. Az igazságügyi vegyész szakértő előzetes véleménye szerint a lefoglalt anyagok amfetamint tartalmaznak, ami kábítószernek minősül.
A két huszonéves férfi lakóhelyén a rendőrök több millió forintot találtak, és a kihallgatott tanúk vallomásai is azt támasztják alá, hogy az elkövetők értékesítették az általuk előállított kábítószert.
A Zalaegerszegi Járási és Nyomozó Ügyészség kábítószer-kereskedelem bűntette miatt indítványozta a két zalai férfi előzetes letartóztatását, amit a Zalaegerszegi Járásbíróság el is rendelt.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Szeptember 04. 07:45, csütörtök | Belföld
Lázár János: aki a közutat versenyzésre használja, az a többi közlekedő életére tör
2025. Szeptember 04. 07:38, csütörtök | Belföld
A kínai győzelem napján vett részt Szijjártó Péter
Magyarország egy olyan ország, amely nem a világ blokkosodásában, hanem egy globális együttműködésben érdekelt - mondta a külügyminiszter.
2025. Szeptember 03. 07:18, szerda | Belföld
Panyi Miklós: több ezer ügyfél jelentkezett egy nap alatt a fix 3 százalékos hitelre
A fix 3 százalékos hitel iránti érdeklődés óriási, a bankoknál egy nap alatt több ezer ügyfél jelentkezett - közölte a Miniszterelnökség parlamenti és stratégiai államtitkára kedden a Facebook-oldalán.
2025. Szeptember 02. 07:15, kedd | Belföld
Szijjártó Péter: 2027 végéig elkészül a magyar-szerb kőolajvezeték magyarországi szakasza
Egész biztosan elkészül 2027 végéig a magyar-szerb kőolajvezeték magyarországi szakasza, ami komoly előrelépést jelent majd hazánk és az egész térség energiabiztonságának szempontjából -