Városlista
2026. május 11, hétfő - Ferenc

Hírek

2021. Augusztus 31. 11:07, kedd | Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay

Kilencmillió forintnyi cigarettát és alkoholt foglaltak le a pénzügyőrök

Kilencmillió forintnyi cigarettát és alkoholt foglaltak le a pénzügyőrök

Több mint kilencmillió forint értékben foglaltak le cigarettát és alkoholt a Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) munkatársai Nyugat-Magyarországon - közölte a NAV kedden az MTI-vel.

Az összehangolt akcióban részt vevő 53 pénzügyőr szolgálati kutyák segítségével öt helyszínen több mint száz járművet ellenőrzött, és egy nap alatt 4700 doboz adózatlan cigarettát, valamint alkoholt talált.

A NAV munkatársai lefoglalták a csomagok közé és az ülésekbe elrejtett árut - áll a közleményben.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Május 11. 13:00, hétfő | Belföld

Németh Zsolt: nem elkezdődik a rendszerváltozás, hanem befejeződik

Az új Országgyűlés megalakulását követően nem elkezdődik a rendszerváltozás, hanem befejeződik, véget ért a posztkommunizmus időszaka - írta Németh Zsolt (Fidesz) országgyűlési képviselő vasárnap a Facebookon.

2026. Május 11. 10:00, hétfő | Belföld

Melléthei-Barna Márton: lemondani nem gyengeség, hanem erő

2026. Május 11. 07:19, hétfő | Belföld

Zivatarokkal, erős széllel és lehűléssel indul a hét

2026. Május 11. 07:19, hétfő | Belföld

Magyar Péter elítélte a Mi Hazánk kivonulását az Országgyűlés alakuló üléséről

Magyar Péter miniszterelnök szerint a Mi Hazánk képviselőinek kivonulása az Országgyűlés szombati alakuló üléséről vállalhatatlan volt.