Hírek
2019. December 02. 10:11, hétfő |
Belföld
Forrás: mti/fotó: police.hu
Kilónyi kokaint találtak egy csepeli műhelyben - VIDEÓVAL
Több mint 1,3 kilogrammnyi, 26 millió forint értékű kokaint találtak a rendőrök egy csepeli műhelyben - közölte a Budapesti Rendőr-főkapitányság (BRFK) hétfőn a rendőrség honlapján.
A közlemény szerint elfogták a két dílert, aki Németországból hozta be a kábítószert és a megbízójukat is.
A nyomozók a kokain mellett 43 kábítószergyanús tablettát és 5 gramm marihuánát találtak, emellett 18 millió forint értékű valutát és ékszereket is lefoglaltak.
A bíróság elrendelte a három férfi letartóztatását.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 01. 09:48, csütörtök | Belföld
Már több mint 20 ezer fiatal jutott lakáshoz az Otthon Start Programnak köszönhetően
2026. Január 01. 09:48, csütörtök | Belföld
Az ötös lottó nyerőszámai és nyereményei
A Szerencsejáték Zrt. tájékoztatása szerint az 1. héten megtartott ötös lottó számsorsoláson, a Szilveszteri Szuperlottón a következő számokat húzták ki:
2026. Január 01. 09:46, csütörtök | Belföld
Magyar Péter: 2026 a közös döntésünk éve lesz
2026. Január 01. 09:45, csütörtök | Belföld
Sulyok Tamás: találjunk rá mindannyian az összetartozás örömére
Az új évben uralkodjék közöttünk a megértés és a szeretet, találjunk rá mindannyian az összetartozás örömére - hangsúlyozta Sulyok Tamás köztársasági elnök szerda éjfél után a közmédiában.
