Hírek
2017. Február 20. 05:01, hétfő |
Belföld
Forrás: police.hu
Kutyáját akarta menteni, de beszakadt a jég a kislány alatt
Beszakadt a jég az alatt a 13 éves kislány alatt vasárnap, aki kutyáját akarta kimenteni. Az életét a budapesti rendőrök mentették meg.
A rendelkezésre álló adatok szerint február 19-én 10 óra körüli időben a XVIII. kerületi Nefelejcs utcai garázssor mögött lévő tó partján sétáltatta a kutyáját egy 13 éves kislány. Az eb a jégre futott, és amikor a gyermek utána ment, beszakadt alatta a vékony jégréteg. A rendőröket egy járókelő értesítette. A XVIII. kerületi járőrök 5 perc alatt a helyszínre értek, és kihúzták a fuldokló gyermeket, akit a mentők a Heim Pál Gyermekkórházba szállítottak.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 05. 10:00, péntek | Belföld
Azbesztszennyezés - Két területet zár le a GYSEV Szombathelyen a veszélyes anyagot tartalmazó kőzúzalék miatt
Azbesztszennyezés miatt két területet zár le a GYSEV Zrt. Szombathely térségében - közölte a vasúttársaság az MTI- vel csütörtökön.
2026. Június 05. 09:00, péntek | Belföld
GKI: mintegy negyedmillió vállalkozás térhet át a kata adózásra jövőre
Mintegy 300-350 ezer vállalkozót érinthet a kisadózó vállalkozások tételes adójának (kata) 2027-re tervezett kibővítése, a GKI Gazdaságkutató Zrt. azzal számol, hogy 250-270 ezer kisadózó térhet át az adózási formára.
