Hírek
2017. December 02. 13:18, szombat |
Belföld
Forrás: mti
Lakástűzben életét vesztette egy ember Pilisszentivánon
Lakástűzben életét vesztette egy ember egy pilisszentiváni családi házban szombaton - közölte a Fővárosi Katasztrófavédelmi Igazgatóság helyettes-szóvivője szombaton az MTI-vel.
Kolozsi Péter elmondta, a tűzoltók kiérkezésekor a 80 négyzetméteres ház két helyisége teljes terjedelmében égett. A tűzhöz először a helyi, majd a fővárosi tűzoltók érkeztek ki, akik a lángok eloltása után megkezdték az épület átszellőztetését és átvizsgálását.
Az oltás közben a tűzoltók egy embert hoztak ki a házból, aki azonban életét vesztette.
A tűz okának vizsgálatát a Pest Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság végzi.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 15. 15:00, szerda | Belföld
Uniós szóvivő: a helyreállítási alap forrásainak lehívásához Magyarországnak teljesítenie kell a szupermérföldköveket
Ahhoz, hogy Magyarország hozzáférjen az Európai Unió helyreállítási és ellenállóképességi alapjának (RRF) forrásaihoz, teljesítenie kell az úgynevezett szupermérföldköveket
2026. Április 15. 13:00, szerda | Belföld
Török Zoltán: a piac várakozásai szerint kiszámíthatóbb lesz a gazdaságpolitika
2026. Április 15. 11:17, szerda | Belföld
Az államfő Magyar Pétert fogja javasolni a miniszterelnöki tisztségre
2026. Április 15. 07:21, szerda | Belföld
Magyar Péter az uniós források feloldásáról egyeztetett telefonon az Európai Bizottság elnökével
Újabb fontos telefonbeszélgetést folytatott Ursula von der Leyennel, az Európai Bizottság elnökével Magyar Péter, a Tisza Párt elnöke, aki erről a Facebook-oldalán számolt be kedden.
