Hírek
2021. Április 13. 05:00, kedd |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: police.hu
Lopás miatt fogtak el egy kéregetőt, aki bosszúból másokra köhögött

Lopás miatt fogtak el egy kéregetőt, aki sajtóbeszámolók szerint bosszúból másokra köhögött - közölte a Budapesti Rendőr-főkapitányság hétfőn a police.hu-n.
A rendőrségi honlapon azt írták, több internetes bulvárlap szombati híre szerint egy újbudai pláza környékén egy kéregető szándékosan ráköhögött többekre, mert nem adtak neki pénzt.
A hírekben szereplő 31 éves férfit a XI. kerületi rendőrök még március 23-án azért fogták el, mert az utcán kitépte egy ember kezéből a mobilját, és megpróbált elfutni vele. A lopással gyanúsított férfi azóta letartóztatásban van.
"A szándékosan másokra köhögés miatt eddig nem érkezett bejelentés a XI. Kerületi Rendőrkapitányságra. A hatóság akkor tudja elbírálni, hogy történt-e szabálysértés vagy bűncselekmény, ha valaki konkrét feljelentést tesz" - olvasható a BRFK közleményében.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Szeptember 02. 07:15, kedd | Belföld
Szijjártó Péter: 2027 végéig elkészül a magyar-szerb kőolajvezeték magyarországi szakasza
Egész biztosan elkészül 2027 végéig a magyar-szerb kőolajvezeték magyarországi szakasza, ami komoly előrelépést jelent majd hazánk és az egész térség energiabiztonságának szempontjából -
2025. Szeptember 02. 07:07, kedd | Belföld
Lázár János: visszafordíthatatlanul a megújulás útjára lépett a MÁV-Volán csoport
A MÁV és a Volán összevonásával visszafordíthatatlanul a megújulás útjára lépett a vállalatcsoport.
2025. Szeptember 01. 07:58, hétfő | Belföld
Változékony idő várható szeptember első hetében
2025. Szeptember 01. 07:56, hétfő | Belföld
Érkezik a 30 ezer forintos élelmiszer-utalvány a nyugdíjasoknak
Érkezik a nyugdíjasoknak a 30 ezer forintos élelmiszer-utalvány hétfőtől - erről beszélt Nyitrai Zsolt, a miniszterelnök főtanácsadója a Facebook-oldalán vasárnap közzétett videóban.