Hírek
2011. Szeptember 20. 11:29, kedd |
Helyi sport
Forrás: mti
Megműtötték Fazekas Nándit!
Súlyos bokatörést szenvedett és már meg is műtötték Fazekas Nándort, a bajnok MKB Veszprém férfi kézilabdacsapatának válogatott kapusát.
A klub keddi bejelentése szerint Fazekas a hétfői edzésen sérült meg, és még éjjel megoperálták.
"A sérülés mindig rosszkor jön, de ez most különösen rossz pillanatban történt. Nehéz alapozáson vagyunk túl, javában folyik a bajnokság, két hét múlva pedig kezdődik a BL. Most mutathattam volna meg igazán, milyen formában vagyok" - mondta Fazekas. Hozzátette: az orvosok szerint már szerdán hazamehet, és bár hat hétig "mankóznia" kell, azért speciális gépekkel tovább tréningezik.
A műtétet végző dr. Mahunka Zsolt megjegyezte: biztos, hogy hosszú kihagyás vár Fazekasra, hiszen ilyenkor minimum hat hétig teljesen tehermentesíteni kell a sérült testrészt. Hat hét után lehet bármit érdemben nyilatkozni a felépülés várható idejéről.
Az NB I-ben hat mérkőzés után százszázalékos MKB Veszprém október 2-án rajtol a BL-ben, és a lengyel Kielce otthonában lép pályára.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 06. 15:00, szerda | Belföld
Orbán Viktor: az önkény és az akarnokság korszakába lépünk
2026. Május 06. 14:00, szerda | Belföld
Tarr Zoltán: a Társadalmi Kapcsolatokért és Kultúráért Felelős Minisztériumot a szabadság, az autonómia tisztelete és a párbeszéd f
A Társadalmi Kapcsolatokért és Kultúráért Felelős Minisztérium működését a szabadság, az autonómia tisztelete és a párbeszéd fogja jellemezni -
2026. Május 06. 14:00, szerda | Életmód
Csökkentenék az óriásplakátok számát
Karácsony Gergely: a főváros kész tárgyalni az új kormánnyal az óriásplakátok számának csökkentése érdekében.
2026. Május 06. 12:00, szerda | Belföld
Magyar Péter: Olaszország a mi otthonunk is, jó dolog, hogy visszatértünk Európába
- jelentette ki Magyar Péter leendő magyar miniszterelnök kedd este a Sestri Levante-i nemzetközi filmfesztiválon az Ansa olasz hírügynökség tudósítása szerint.
