Hírek
2011. November 28. 11:27, hétfő |
Helyi sport
Forrás: mti
Megműtötték Mirsad Terzicet
Kézközépcsontműtéten esett át Mirsad Terzic, az MKB Veszprém férfi kézilabdacsapatának erőssége.
A bosnyák játékos vasárnap a német Füchse Berlin elleni, hazai környezetben 33-24-re elveszített Bajnokok Ligája-mérkőzés legelején sérült meg, és nem tudta folytatni a játékot. A röntgen törést mutatott ki, és a klub hétfői tájékoztatása szerint már vasárnap este megoperálták. Előreláthatólag ebben az évben már nem játszik, januárban pedig az Európa-bajnokság miatt szünetelnek a klubesemények.
A 28 éves, 196 cm magas, 103 kg-os Terzic a védelem egyik oszlopának számít, ám támadásban is tud segíteni, az idei kiírásban 16-szor volt eredményes.
A veszprémiek vasárnap az eddig pont nélküli dán Bjerringbro-Silkeborg otthonában lépnek pályára, és számukra majd csak február 11-én folytatódik a BL.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 04. 15:00, szombat | Életmód
A kánikula hatását enyhítő eszközöket kapnak az állatmenhelyek a kormánytól
A kánikula hatását enyhítő eszközöket kapnak az állatmenhelyek, ebrendészeti telepek a kormánytól - közölte az élő környezetért felelős miniszter Facebook-oldalán pénteken.
2026. Július 04. 14:00, szombat | Belföld
13,3 százalékkal több új autót helyeztek forgalomba az idei első fél évben
2026. Július 04. 12:00, szombat | Belföld
KNYF: vesztegetés miatt vettek őrizetbe egy kormányhivatali osztályvezetőt
Meggyanúsított és őrizetbe vett egy kormányhivatali osztályvezetőt minősített vesztegetés miatt a Debreceni Regionális Nyomozó Ügyészség pénteken - tudatta a Központi Nyomozó Főügyészség (KNYF) közleményben az MTI-vel.
2026. Július 04. 10:00, szombat | Belföld
Társadalmi egyeztetés indult az ügynökakták nyilvánosságra hozataláról
Társadalmi egyeztetés indult pénteken az ügynökakták nyilvánosságra hozataláról. Az ezzel kapcsolatos törvénytervezet és a hozzá kapcsolódó dokumentumok a kormány honlapjáról érhetők el.
