Hírek
2015. December 06. 09:23, vasárnap |
Belföld
Forrás: MTI
Mégsem halt meg a Százhalombattán megát felgyújtó férfi
Súlyos, életveszélyes állapotban kezelik kórházban azt a férfit, aki csütörtök este Százhalombattán megégett
- közölte Müller Péter, a budapesti Egyesített Szent István és Szent László Kórház-Rendelőintézet orvosigazgatója szombat este az MTI megkeresésére. Ezzel cáfolta azt a pénteki információt, hogy férfi meghalt volna.
Az orvosigazgató tájékoztatása szerint a beteg jelenleg intenzív osztályos kezelésben részesül. A katasztrófavédelem csütörtök esti tájékoztatása szerint az 50 év körüli férfi a város főterén ismeretlen okból felgyújtotta magát. A körülötte tartózkodók oltották el, de testfelületének jelentős része így is megégett. Súlyos égési sérülésekkel, életveszélyes állapotban vitték kórházba.
Az Érdi Rendőrkapitányság közigazgatási eljárást indított a körülmények tisztázására - közölte pénteken a Pest Megyei Rendőr-főkapitányság.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 11. 13:00, hétfő | Belföld
Németh Zsolt: nem elkezdődik a rendszerváltozás, hanem befejeződik
Az új Országgyűlés megalakulását követően nem elkezdődik a rendszerváltozás, hanem befejeződik, véget ért a posztkommunizmus időszaka - írta Németh Zsolt (Fidesz) országgyűlési képviselő vasárnap a Facebookon.
2026. Május 11. 10:00, hétfő | Belföld
Melléthei-Barna Márton: lemondani nem gyengeség, hanem erő
2026. Május 11. 07:19, hétfő | Belföld
Zivatarokkal, erős széllel és lehűléssel indul a hét
2026. Május 11. 07:19, hétfő | Belföld
Magyar Péter elítélte a Mi Hazánk kivonulását az Országgyűlés alakuló üléséről
Magyar Péter miniszterelnök szerint a Mi Hazánk képviselőinek kivonulása az Országgyűlés szombati alakuló üléséről vállalhatatlan volt.
