Hírek
2011. Augusztus 16. 05:32, kedd |
Helyi sport
Forrás: veszprembarabaskc.hu
Mehlmann Ibolya távozik Veszprémből
Az egykori válogatott átlövő engedéllyel utazott próbajátékra Ljubjanába, de biztosan nem a Veszprém Barabás KC-ban folytatja.
A bajnoki rajt előtt alig egy hónappal kereste meg Mehlmann Ibolya a klub vezetését azzal a kéréssel, hogy próbajátékra szeretne utazni a BL-ben is szereplő Ljubjana csapatához. Az egykori válogatott játékosnak ez talán az utolsó lehetősége, hogy egy nagy csapatban játsszon, és néhány jó éve még talán lehet a kézilabdában.
A klubvezetők elfogadták a játékos érveit, nem gördítenek akadályt a távozása elé annak ellenére sem, hogy Mehlmannt szerződés köti a VBKC-hoz. Az átlövő azt a kockázatot is vállalta, hogy sikertelen próbajáték esetén sem térhet vissza a veszprémi csapat keretéhez. Már keresik az utódját.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Augusztus 04. 15:00, kedd | Életmód
Augusztus 12-én éjjel tetőzik a Perseidák hullócsillagraj
Az év legsűrűbb csillagászati napján, augusztus 12-én éjjel tetőzik majd a Perseidák hullócsillagraj, de ugyanezen a napon részleges napfogyatkozást is meg lehet majd figyelni.
2026. Augusztus 04. 13:00, kedd | Belföld
Szeptember elején indul az Ide Buda! 1686 emlékév
A Budavári Önkormányzat Ide Buda! 1686 elnevezéssel indít emlékévet Buda visszafoglalásának 340. évfordulója alkalmából.
2026. Augusztus 04. 11:00, kedd | Külföld
A Ceutában történt tömeges határsértés teljes körű kivizsgálására szólította fel Marokkót a spanyol védelmi miniszter
A Ceutában történt tömeges határsértés teljes körű kivizsgálására szólította fel Marokkót a spanyol védelmi miniszter hétfőn.
2026. Augusztus 04. 10:00, kedd | Belföld
Vitézy Dávid: Hamarosan kezdődik a zalaszentiváni deltavágány építése
A zalaszentiváni deltavágány és az új megálló kivitelezésével elkezdődik a közvetlen vasúti kapcsolat építése Szombathely és Zalaegerszeg között - közölte közösségi oldalán hétfőn Vitézy Dávid.
