Hírek
2020. Április 25. 06:07, szombat |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Negyven éve nem házasodtak annyian, mint februárban
Negyven éve nem házasodtak annyian, mint februárban, és csaknem kilenc százalékkal több gyermek született az év első két hónapjában, mint egy évvel korábban
- közölte az Emberi Erőforrások Minisztériumának család- és ifjúságügyért felelős államtitkára pénteken az M1 csatorna híradójában.
Novák Katalin hozzátette: az év első két hónapjában mintegy ezerkétszázzal több gyermek született, mint 2019. január-februárban.
A csatornán az államtitkárt idézve elhangzott, hogy a fiatalok az év első két hónapjában bátrabban kötöttek házasságot, vállaltak gyermeket, és egyre nagyobb a jövőbe vetett bizalom is, ami nem független a kormány 2010 óta folytatott következetes, családközpontú politikájától.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 14. 07:17, kedd | Belföld
Választás 2026 - Az államfő egyeztetésre hívta az Országgyűlésbe jutó pártok vezetőit
Sulyok Tamás köztársasági elnök személyes egyeztetésre hívta az Országgyűlésbe jutó pártok vezetőit a szerdai napra - tette közzé az államfő hétfői Facebook-bejegyzésében.
2026. Április 13. 16:06, hétfő | Belföld
Magyar Péter: a magyar emberek történelmet írtak
Magyarország és a magyar emberek történelmet írtak, a Tisza Párt óriási felhatalmazást kapott, ami óriási felelősséget jelent
2026. Április 13. 09:16, hétfő | Belföld
Kilőtt a forint a választási eredmény hírére
Négy éve nem volt ilyen erős a magyar fizetőeszköz.
2026. Április 13. 07:08, hétfő | Belföld
Választás 2026 – 96,89 százalékos feldolgozottság - Tisza kétharmad
Az országos listákra leadott szavazatok 96,89 százalékos feldolgozottságánál a pártlistákra leadott szavazatok száma a következő a Nemzeti Választási Iroda adatai szerint:
