Hírek
2019. Március 13. 14:01, szerda |
Belföld
Forrás: mti/fotó: magyarnemzeticirkusz.hu
Összesen 22 városba viszi el gálaműsorát a 25 éves Magyar Nemzeti Cirkusz

Októberig összesen 22 városba viszi el jubileumi gálaműsorát a 25 éves Magyar Nemzeti Cirkusz – hangzott el az M1 szerdai műsorában.
Ifjabb Richter József cirkuszigazgató elmondta: a turné helyszínein több mint 200 alkalommal adják elő a gálaműsort 70 fős társulattal, nyolctagú fúvószenekarral, és több mint 100 idomított állattal. Az előadássorozat első állomása csütörtökön lesz Budapesten, a cirkusz 1500 fős utazósátrában.
Hozzátette: csütörtök délután interaktív ismeretterjesztő előadást tartanak a cirkuszban német nyelven tanuló állatorvos-hallgatóknak, a program célja, hogy a diákok testközelből ismerkedhessenek az egzotikus állatokkal.
Az előadások állomás időrendben: Budapest (XV. kerület), Miskolc, Nyíregyháza, Debrecen, Békéscsaba, Orosháza, Szentes, Szolnok, Kecskemét, Kiskunfélegyháza, Hódmezővásárhely, Szeged, Balatonlelle, Pécs, Székesfehérvár, Győr, Mosonmagyaróvár, Sopron, Szombathely, Pápa, Budapest (XXII. kerület) és Veresegyháza.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 12. 08:43, szombat | Belföld
Orbán Viktor: az ukrán elnök nem mondhatja meg a magyaroknak, mit gondoljanak
2025. Július 12. 08:43, szombat | Belföld
Vihar - Helyreállította az áramszolgáltatást az E.ON
2025. Július 12. 08:41, szombat | Belföld
Debrecen a TOP3-ban az Európa Zöld Fővárosa címért zajló versenyben
2025. Július 11. 09:12, péntek | Belföld
A Mondeléz átadta legnagyobb közép-kelet-európai napelemparkját Székesfehérváron
A Mondeléz International csütörtökön hivatalosan is átadta új napelemparkját székesfehérvári gyárának területén: a 2,3 millió dolláros beruházásból a cégcsoport legnagyobb közép-kelet-európai napelemparkja jött létre.