Hírek
2019. Június 12. 07:10, szerda |
Külföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Rengeteg kokaint találtak halkonzervek közt Szentpéterváron
Négyszáz kilogramm kokaint foglaltak le a szentpétervári kikötőben egy Ecuadorból érkezett, halkonzervvel megrakott konténerben - közölte szerdán az orosz vámhatóság sajtószolgálata.
A műanyagzacskókba csomagolt szállítmányt kedden fedezték fel. A hatóság által kiadott kommüniké szerint a több mint 2,5 millió adagnyi kábítószer értéke mintegy 4,5 milliárd rubel (19,8 milliárd forint).
A szállítmányt a vámhatóság és a belügyminisztérium regionális kábítószer-ellenes szolgálatainak együttműködése eredményeként sikerült lefoglalni.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 25. 12:00, szombat | Külföld
Ursula von der Leyen: a közel-keleti konfliktus már kézzelfogható gazdasági hatásokkal jár az EU számára
Az 54 napja tartó közel-keleti konfliktus már kézzelfogható gazdasági hatásokkal jár az Európai Unió számára - jelentette ki Ursula von der Leyen, az Európai Bizottság elnöke pénteken.
2026. Április 24. 15:00, péntek | Külföld
Donald Trump elrendelte minden iráni hajó megsemmisítését, amely aknát próbál telepíteni a Hormuzi-szorosban
Donald Trump amerikai elnök csütörtökön elrendelte minden iráni hajó megsemmisítését, amely aknát próbál telepíteni a Hormuzi-szorosban.
2026. Április 23. 12:00, csütörtök | Külföld
Romániában elfogadta a képviselőház a medveállomány ritkítását célzó vadászati kvóta megduplázását
Döntő házként elfogadta szerdán a román képviselőház a medveállomány ritkítását célzó vadászati kvóta megduplázását.
2026. Április 22. 12:00, szerda | Külföld
Iráni konfliktus - Donald Trump: az amerikai haderő felkészült a bombatámadások folytatására
Donald Trump szerint a tűzszünet lejártát követően folytatódnak az Irán elleni amerikai bombatámadások, amire a haderő egységei felkészültek - az amerikai elnök erről egy interjúban beszélt kedden.
