Városlista
2026. július 19, vasárnap - Emília

Hírek

2019. Március 19. 07:31, kedd | Belföld
Forrás: police.hu

Száguldozott Békéscsaba belvárosában, de lebuktatta a traffipax

Száguldozott Békéscsaba belvárosában, de lebuktatta a traffipax

Jelentősen túllépte a sebességhatárt egy autós, akiről Békéscsaba belvárosában készített felvételt egy traffipax a minap.

A közlekedési balesetek egyik legfőbb oka a gyorshajtás. Aki a megengedettnél gyorsabban hajt, vagy nem az útviszonyokhoz, látási viszonyokhoz igazítja sebességét, kockázatot vállal – hangsúlyozza a rendőrség.

A balesetek és tragédiák csökkentése érdekében az egyenruhások Békés megyében is folyamatosan végeznek sebességellenőrzést. Az egyik készülékkel a rendőrök március 15-én délelőtt Békéscsaba belvárosában, a Berényi úton igyekeztek kiszűrni a forgalomból a szabálytalankodókat. Egy kocsi vezetője a Szarvasi út felől a Kossuth tér irányába megengedett 50 helyett 129 kilométeres sebességgel hajtott.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Július 19. 14:00, vasárnap | Belföld

A Tisza Párt szerint pártpolitikai kötődés nélküli államfőre lenne szükség

A Tisza Párt szerint pártpolitikai kötődés nélküli köztársasági elnökre lenne szükség.

2026. Július 19. 08:34, vasárnap | Belföld

Sulyok Tamás aláírja a 17. alaptörvény-módosítást

Sulyok Tamás köztársasági elnök aláírja az alaptörvény tizenhetedik módosítását. A módosítás hatálybalépését követő napon a hivatalban lévő köztársasági elnök megbízatása megszűnik.

2026. Július 18. 13:00, szombat | Belföld

Bezárja diósgyőri gyárát a Nestlé

A szezonális édességek iránti kereslet visszaesése miatt az év végén befejezi a termékek előállítását a Nestlé diósgyőri üzemében - erősítette meg a Nestlé Hungária pénteken az MTI információit.