Hírek
2020. Március 23. 16:10, hétfő |
Belföld
Forrás: mti/illusztráció: pixabay
Szerda estig lehet havazás a Dél-Dunántúlon
A Dél-Dunántúlon szerda estig várható havazás, másutt jellemzően már hétfő estétől nem valószínű csapadék - írta az Országos Meteorológiai Szolgálat hétfőn Facebook-oldalán.
Az előrejelzési modellek alapján Pécsen - és így tágabb értelemben a Dél-Dunántúlon - egészen szerda estig lehet jellemzően gyenge intenzitású csapadékra számítani. A csapadék halmazállapota általában hó, illetve vizes, tapadó hó lesz. Szerda estétől az országnak azon a részén is jelentősen csökken a csapadék. Csütörtökön a - kisebb eséllyel előforduló - csapadék a meginduló jelentős melegedés miatt már várhatóan gyenge eső vagy zápor formájában érkezhet.
Eközben Debrecenben - és ugyancsak tágabb értelemben az ország északkeleti harmadában - már hétfő estétől kicsi, csütörtöktől kezdve pedig elhanyagolható a csapadék esélye - tették hozzá.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 31. 15:00, vasárnap | Belföld
Megerősítette a magyar államadós-osztályzatot az S&P
2026. Május 31. 14:00, vasárnap | Belföld
Hegyi Zsolt: szombat hajnaltól ismét járnak a vonatok Veszprém és Ajka között
2026. Május 31. 13:00, vasárnap | Belföld
Tarr Zoltán: a forrásokat mostantól nem túlárazott presztízsberuházásokra fordítjuk
2026. Május 31. 13:00, vasárnap | Belföld
Bóna Szabolcs: új fejlesztési lehetőségek nyílhatnak meg a mezőgazdaság és az élelmiszeripar számára
Ismét van lehetőség a fejlődésre és a fejlesztésekre az uniós források megnyitása után - közölte az agrár- és élelmiszergazdaságért felelős miniszter a Facebook-oldalán szombaton reggel.
