Hírek
2017. Január 14. 10:17, szombat |
Belföld
Forrás: mti
Terrorista feladatért akarhattak Damaszkuszba utazni a Röszkénél elfogott nők
\"Feladatért\" akarhatott Szófián keresztül Damaszkuszba, az Iszlám Állam terrorszervezethez eljutni az az Európa-szerte terrorizmus miatt körözött 18 éves belga és 19 éves francia nő, akit magyar rendőrök fogtak el
- mondta Kis-Benedek József biztonságpolitikai szakértő az M1 aktuális csatorna péntek esti műsorában.
Kis-Benedek József megjegyezte, hogy a nők akár többször is járhattak már Szíriában, ahol kiképzést kaphattak. Utazhattak volna repülővel is, ebben az esetben vélhetően Isztambulban buktak volna le - vélekedett a szakértő, hangsúlyozva: működik a határvédelem, és figyelik a Szíriába vagy Irakba tartókat.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 12. 22:58, vasárnap | Belföld
Történelmi részvétel mellett nyert a Tisza Párt, új korszak kezdődhet Magyarországon
Óriási fölénnyel, minden bizonnyal kétharmados többséget szerzett a Tisza Párt.
2026. Április 12. 22:57, vasárnap | Belföld
Orbán Viktor: gratuláltam a győztes pártnak
2026. Április 12. 22:56, vasárnap | Belföld
Választás 2026 - Dobrev Klára lemondott a DK elnöki tisztségéről
Dobrev Klára és a Demokratikus Koalíció (DK) teljes elnöksége lemondott vasárnap éjjel, miután a párt nem szerzett mandátumot az országgyűlési választáson.
2026. Április 12. 08:14, vasárnap | Belföld
Megkezdődött a választás, máris született egy rekord
A vasárnapi országgyűlési képviselő-választáson reggel 7 óráig a szavazásra jogosultak 3,46 százaléka adta le szavazatát a Nemzeti Választási Iroda (NVI) adatai szerint.
