Hírek
2013. Augusztus 12. 14:16, hétfő |
Helyi
Forrás: police.hu
Torlódás az M7-es autópálya balatonvilágosi lehajtójánál
A 71-es számú főút irányába kerüljenek a 710. számú főúton érvényben lévő útlezárás miatt.
Mint arról korábban beszámoltunk 2013. augusztus 12-én 10 óra 06 perckor közlekedési baleset történt a 710-es számú főút 11-es kilométer szelvényénél Papkeszi határában.
A Balatonalmádi Rendőrkapitányság teljes útlezárás mellett folytatja a baleseti helyszínelést, mely várhatóan 13 órakor fejeződik be és az érintett útszakaszon ismét zavartalanul haladhat a forgalom.
Addig is felhívjuk a járművezetők figyelmét, hogy lehetőség szerint Balatonfűzfő irányába a 71-es számú főúton közlekedjenek, mivel az útlezárás következtében az M7-es autópálya balatonvilágosi lehajtójánál torlódás alakult ki.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 06. 07:13, kedd | Helyi
Havazás - Az ország szinte teljes területén intenzíven havazik
Az ország szinte teljes területén intenzíven havazik hétfőn éjjel, az érintett területeken a látási viszonyok korlátozottak, amely a forgalom jelentős lassulásával jár - olvasható az Útinform honlapján.
2025. December 23. 12:26, kedd | Helyi
Közösségi tapasztalatból lett magyar termékfejlesztés a pajzsmirigybetegségek támogatására
A BLAN Synergy rendszerszintű megközelítéssel, természetes módon egészíti ki a gyógyszeres kezelést
2026. Január 09. 08:00, péntek | Belföld
Kemény fagyokkal zárul a hét
Akár mínusz 12 Celsius-foknál is hidegebb éjszakai fagyok várhatók a hétvégén, és nappal is országos fagyra kell készülni.
2026. Január 09. 07:59, péntek | Belföld
Mávinform: az észak-balatoni vonalon okoz jelentősebb fennakadást az időjárás
Péntek hajnalban az észak-balatoni vonalon okoz jelentősebb fennakadást a téli időjárás, a többi vonalon azonban folyamatos a közlekedés - közölte a Mávinform pénteken korán reggel a honlapján.
