Hírek
2021. Október 06. 13:00, szerda |
Belföld
Forrás: mti
Tűzifa-hirdetéssel álcázott csalásra figyelmeztet a Nébih
Ismét akciós tűzifát hirdetve csaltak ki pénzt ismeretlen eladók a vevőiktől - adta hírül kedden a honlapján a Nemzeti Élelmiszerlánc-biztonsági Hivatal (Nébih).
A közlemény szerint a csalót kiszűrték, de felhívják a figyelmet, hogy a +36-30/111-9385 telefonszámról rendelni, és a 11773315-02161747-os számlaszámra utalni nem szabad.
Az esetre állampolgári bejelentés hívta föl a figyelmet. Az olcsón kínált tűzifa árát a csalók előre kérték, majd nyomtalanul eltűntek, ráadásul csak nagy tételre vettek föl rendelést - ismerteti a hivatal.
A Nébih már korábban is figyelmeztetett csaló kereskedőkre, ezért összefoglalót is készített azok számára, akik tűzifát vennének. A vásárlási jótanácsok január óta olvashatók a hivatal honlapján.
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 31. 07:33, szerda | Belföld
MÁV: több járművet állítanak forgalomba az év végi, újévi időszakban bizonyos vonalakon
2025. December 31. 07:32, szerda | Belföld
Sulyok Tamás Kapu Tiborral együtt köszönti az újévet a közmédia csatornáin
Sulyok Tamás köztársasági elnök Kapu Tibor kutatóűrhajóssal együtt köszönti az új évet a közmédia csatornáin szerda éjfél után.
2025. December 30. 09:50, kedd | Belföld
Orbán Viktor évnyitó nemzetközi sajtótájékoztatót tart január 5-én
Orbán Viktor évnyitó nemzetközi sajtótájékoztatót tart január 5-én 11 órakor. A hírt a kormányfő a Facebook oldalán tette közzé hétfőn.
