Városlista
2025. július 9, szerda - Lukrécia

Hírek

2019. December 04. 13:01, szerda | Belföld
Forrás: mti

Újabb fejlesztések várhatóak a postánál

Újabb fejlesztések várhatóak a postánál

Újabb fejlesztések várhatók a Magyar Postánál - mondta a szervezet szóvivője szerdán az M1-en.

Panulin Ildikó elmondta, várhatóan vidéken is lesz automata csomagszortírozó gépük, ahogy a fővárosban, és bizonyos IT-fejlesztéseket is bevezetnek.

Példaként elmondta, hogy a kézbesítők már rendelkeznek olyan eszközökkel, amelyek segítenek a címek pontos meghatározásában, és egyszerűsítik az adminisztrációt.

Elmondta azt is, a karácsonyi csúcsszezon már elkezdődött, jelentősen megnőtt a forgalmuk októbertől. Felhívta a figyelmet, hogy érdemes követni a posta honlapját, ahol a rendelésre, illetve a csomagok kiszállítására vonatkozó fontos információkat lehet megtalálni.

Címkék: fejlesztés, posta

Ezek érdekelhetnek még

2025. Július 09. 12:18, szerda | Belföld

Hubai Imre: az éves öntözési igény többletvíz formájában be van tárazva a tájban

A Vizet a tájba program révén jelenleg 178 millió köbméter többletvíz áll rendelkezésre öntözésre, ami nagyjából megfelel Magyarország éves öntözési vízigényének

2025. Július 09. 07:13, szerda | Belföld

Nagy Bálint: újranyithat a Hévízi Tófürdő fürdőháza, készül a létesítmény hosszú távú fejlesztési koncepciója

A kormány 381 millió forint támogatást biztosít a Hévízi Tófürdő nemrég bezárt, tavi fürdőépületének rövidtávú helyreállítására

2025. Július 08. 16:39, kedd | Belföld

NGM: júniusban ismét többlettel zárt a költségvetés, a kormány változatlanul elkötelezett a költségvetési stabilitás megőrzése é

Magyarország pénzügyei rendezettek, a szigorú költségvetési fegyelem fenntartása változatlanul a kormány kiemelt prioritása

2025. Július 08. 12:44, kedd | Belföld

E.ON: több mint 150 ezer ügyfélnél már helyreállt az áramszolgáltatás

Több mint 150 ezer ügyfélnél már helyreállt az áramszolgáltatás a hétfő délutáni vihar után az E.ON Hungária Csoport működési területén – közölte a cég kedden az MTI-vel.