Hírek
2019. Július 28. 13:01, vasárnap |
Belföld
Forrás: police.hu
Vascsővel támadt az édesanyjára, majd forró vízzel is leöntötte
Egy vascsővel többször megütötte édesanyját egy fiatal Kondoroson, majd forró vízzel is leöntötte az asszonyt, aki súlyosan megsérült. A fiú ezután elmenekült a házból, de a rendőrök néhány óra alatt elfogták.
Összeveszett az édesanyjával egy fiatal férfi július 26-án 22 óra körül Kondoroson egy családi házban. Szóváltás közben a 19 éves Sz. Gábor egy vascsővel többször megütötte a nőt, majd forró vizet öntött rá. Bántalmazás közben azt is elmondta, hogy szeretné, ha az anyja meghalna. A fiú ezután elmenekült a házból. A sérült nő a szomszédoktól kért segítséget. Az értesített mentők a nőt súlyos állapotban, törésekkel és égési sérülésekkel vitték kórházba. A rendőrök a fiatal férfit július 27-én 5 óra 20 perckor az egyik barátjánál fogták el. Sz. Gábort a Békés Megyei Rendőr-főkapitányság Bűnügyi Osztálya emberölés bűntett kísérlet elkövetésének megalapozott gyanúja miatt őrizetbe vette.
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 09. 06:36, kedd | Belföld
Erdogan: kiemelt stratégiai partnerség szintjére emeltük a török-magyar kapcsolatokat
Kiemelt stratégiai partnerség szintjére emeltük a török-magyar kapcsolatokat - jelentette ki a török köztársasági elnök hétfőn Isztambulban.
2025. December 09. 06:35, kedd | Belföld
Hegyi Zsolt: 2029-ig teljesen megújul a szentendrei HÉV
Hegyi Zsolt: 300 milliárd forintból teljesen megújul a szentendrei HÉV
2025. December 09. 06:33, kedd | Belföld
Orbán Viktor szerint a migráció kérdése fontos lesz az áprilisi választáson
2025. December 08. 07:48, hétfő | Belföld
Folytatódik az átlagosnál enyhébb időjárás a héten is
Folytatódik az átlagosnál enyhébb időjárás a jövő héten is, de marad a borult, párás, gyakran ködös idő, néhol szitálás is várható.
