Hírek
2011. Augusztus 25. 08:01, csütörtök |
Helyi sport
Forrás: vehir.hu
Véget ért a Cell Cup kézilabdatorna
A Cell-Cup Nemzetközi Kézilabda Fesztivál augusztus 23-án zárult a Veszprémi Arénában egy hatalmas bulival.
Öt nap, öt város, tizenegy sportcsarnok, közel 560 mérkőzés. Ilyen végeredménnyel zárult a XV. Cell-Cup Nemzetközi Kézilabda Fesztivál. A kedd esti záró rendezvény jó hangulata tette fel az i-re a pontot, ahol többek között Király L. Norbi és több táncos is fellépett.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 25. 18:00, szerda | Sport
Magyar labdarúgó-válogatott - Debrecenben lesz a Kazahsztán elleni mérkőzés
Debrecenben kerül sor a magyar labdarúgó-válogatott Kazahsztán elleni felkészülési mérkőzésére, amelyet eredetileg idegenben játszott volna Marco Rossi csapata.
2026. Március 25. 16:00, szerda | Életmód
Húsvét - Húsvéthétfőn orgonakoncert lesz a Pannonhalmi Főapátság bazilikájában
Johann Sebastian Bach orgonaművei szólalnak meg a Szent Márton-bazilikában húsvéthétfőn - tudatta a Pannonhalmi Főapátság kedden az MTI-vel.
2026. Március 25. 14:00, szerda | Külföld
Iráni konfliktus - Iráni rakéta csapódott be Tel-Avivban
Becsapódott egy iráni rakéta Tel-Aviv központjában kedd reggel, hatan könnyebben megsebesültek, súlyos anyagi károk keletkeztek több épületben - jelentette az izraeli mentőszolgálat.
2026. Március 25. 13:00, szerda | Belföld
Az EU-ban 1,4 százalékkal nőtt az új autók eladása februárban
Az Európai Unióban éves összevetésben 1,4 százalékkal, 865 ezer 437-re nőtt az új autók eladása februárban - áll az európai autógyártók szakmai képviseleti szervezete, az ACEA honlapjára kedden fölkerült jelentésben.
