Hírek
2016. November 05. 08:34, szombat |
Belföld
Forrás: mti - fotó: police.hu
Végső búcsút vettek a hősi halottá nyilvánított Pálvölgyi Pétertől
Hozzátartozói, barátai és kollégái vettek végső búcsút pénteken Pilisszentkereszten a hősi halottá nyilvánított és alezredessé előléptetett Pálvölgyi Pétertől, akit október 26-án Bőnyben lőttek le
- közölte az Országos Rendőr-főkapitányság kommunikációs szolgálata a police.hu oldalon.
A Készenléti Rendőrség Nemzeti Nyomozó Iroda kiemelt főnyomozóját római katolikus szertartás szerint, katonai tiszteletadás mellett kísérték utolsó útjára. A temetésen Papp Károly országos rendőrfőkapitány búcsúzott a testület nevében. A gyászszertartáson részvétét fejezte ki Pintér Sándor belügyminiszter, és főhajtással tisztelegtek a társszervek vezetői, Pálvölgyi Péter közvetlen és távolabbi munkatársai.

Pálvölgyi Péter emlékére a temetés kezdetekor, délután három órakor a rendőrök országszerte valamennyi szolgálati gépkocsin egy percre bekapcsolták a kék lámpát és a szirénát - olvasható a közleményben.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Október 26. 07:52, vasárnap | Belföld
Megkezdődött a téli időszámítás
Ma kezdődik a téli időszámítás, az órákat hivatalosan hajnali háromról két órára állítják át.
2025. Október 25. 08:48, szombat | Belföld
Az erős szél miatt országosan háromszáz káresethez riasztották a tűzoltókat
A Benjamin elnevezésű ciklon viharos széllel vonul át az országon, kora délutánig országosan háromszáz káresetet számoltak fel a tűzoltók - közölte az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság pénteken az MTI-vel.
2025. Október 25. 08:46, szombat | Belföld
Orbán Viktor: a budapesti békecsúcs nem került le a napirendről
Európában is pontosan tudják, hogy a békecsúcs nem került le a napirendről, az időpontja kétséges, de hogy lesz, afelől nincs kétség
