Hírek
2011. November 23. 09:48, szerda |
Helyi sport
Forrás: Judoinfo
Veszprém megyeiek a Judo OB-n
Veszprém megyét két judós képviselte a legrangosabb hazai versenyen, a kecskeméti elsőosztályú magyar bajnokságon.
A férfiak mezőnyében a zirci Vincze Balázs (81 kg) lépett a tatamira, aki neves versenyzőket legyőzve ért el ötödik helyezést – számolt be a Horváth László, a Veszprémi JSE elnöke.
– A női mezőnyben pedig Horváth Dorottya (57 kg) veszprémi versenyző harcolt a bajnoki pontokért, és ő is az értékes ötödik helyet szerezte meg.
Mindkétversenyzőnek esélye volt a bronzéremre, gratulálunk, csak így tovább!
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 26. 19:00, péntek | Belföld
Budapestre utazik az egyenlőségért felelős EU-biztos, részt vesz a Pride-felvonuláson is
Budapestre utazik pénteken Hadja Lahbib, az Európai Bizottság egyenlőségért felelős biztosa
2026. Június 26. 12:00, péntek | Külföld
Megdőlt a júniusi hőségrekord Nagy-Britanniában
Megdőlt szerdán a júniusi hőségrekord Nagy-Britanniában.
2026. Június 26. 10:41, péntek | Külföld
Iráni konfliktus - Donald Trump: a Hormuzi-szoros továbbra is nyitva áll
A Hormuzi-szoros továbbra is nyitva áll - jelentette ki Donald Trump amerikai elnök csütörtökön
2026. Június 26. 10:00, péntek | Belföld
V4 csúcs - Ruszin-Szendi Romulusz: a V4 védelmi miniszteri együttműködés újra él
\"Azt tudom önöknek jelenteni, hogy a V4 védelmi miniszteri együttműködés újra él\" -
