Hírek
2012. Április 01. 10:17, vasárnap |
Helyi sport
Forrás: MTI/Saját forrás
Világcsúcs Veszprémben!
Muhari Gábor világcsúcsot ért el szombaton a veszprémi hatórás futóversenyen.
A szervezők tájékoztatása szerint a magyar futó, aki március 10-én, az ausztriai Lassee-ben, 89 451 méteres teljesítménnyel megjavította Bogár János országos csúcsát, ezúttal 92 613 métert tett meg, így 425 méterrel felülmúlta a lengyel Tomasz Chawawko világrekordját.
A veszprémi pálya mindenben megfelelt a Nemzetközi Ultrafutó Szövetség (IAU) előírásainak, a viadalon, amelyen egyéniben és négyfős váltóban lehetett indulni, chipes időmérő és körszámláló rendszer működött.
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 18. 07:38, csütörtök | Bulvár
Sean Paul 2026 májusában a Budapest Parkban ad koncertet
Sean Paul jamaicai előadó 2026. május 17-én először lép fel Budapesten, a Budapest Parkban – közölték a szervezők az MTI-vel.
2025. December 18. 07:37, csütörtök | Külföld
Az EP támogatja az orosz gáz teljes és kötelező kivezetését
2025. December 18. 07:37, csütörtök | Belföld
Szijjártó Péter: újabb beruházásokat hajt végre Magyarországon az amerikai Scrub Daddy és Formlabs
2025. December 18. 07:35, csütörtök | Belföld
Orbán Viktor háború miatti baloldali megszorításokról beszélt
A magyarok nem akarják, hogy a háború miatt növekedjenek a terheik és elutasítják a baloldali megszorításokat - mondta Orbán Viktor miniszterelnök a Facebook-oldalára szerdán feltöltött videóban.
