Hírek
2023. Március 07. 09:58, kedd |
Belföld
Forrás: NAV
Ennivalóan cuki kiskutyákat foglalt le a NAV
Csomagok alatt eldugott kölyökkutyákat találtak a pénzügyőrök egy moldáv autóban.
Az M7-es autópálya Fejér vármegyei szakaszán ellenőrizték az Olaszországba tartó autóst, aki azonnal lemondott az állatokról.
Ki se láttak a rácsok között egy utasokkal teli autó csomagartójában azok a kiskutyák, akiket a pénzügyőrök szabadítottak ki a levegőtlen rejtekhelyről. Alig hathetes, uszkár fajtajellegű kölyökkutyák kuporogtak az Olaszországba tartó autó csomagjai alatt. A sofőr csak annyit árult el, hogy a kutyák az övéi és papírjaik nincsenek.

A NAV munkatársai értesítették a kormányhivatal hatósági állatorvosát, aki megállapította, hogy a kölyökállatoknak oltásuk, csipjük, útlevelük sincs, márpedig okmány hiányában és fiatal koruk miatt nem szállíthatók. A kölyköket egy alapítványnál helyezték el. A sofőr tettét azzal próbálta enyhíteni, hogy azonnal lemondott az állatokról.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 18. 12:00, hétfő | Belföld
Magyar Péter feljelentést tesz, fidezses szóróanyagokat talált az egykori Építési és Közlekedési Minisztérium pincéjében
Továbbá 15-20 zsák ledarált iratot.
2026. Május 18. 11:00, hétfő | Belföld
A közöny és a gyűlölet elleni küzdelem fontosságát hangsúlyozták az Élet menete szónokai
A közöny és a gyűlölet elleni küzdelem, valamint az emlékezés fontosságát hangsúlyozták az Élet menete rendezvény szónokai vasárnap délután Budapesten.
2026. Május 18. 10:00, hétfő | Belföld
Magyar Péter: Gulyás Gergely és Rétvári Bence jogászkodni próbáltak, de nem értenek a dologhoz
Gulyás Gergely és Rétvári Bence jogászkodni próbáltak, de \"16 év kormányzás után sem értenek a dologhoz\"
2026. Május 17. 12:00, vasárnap | Belföld
Havasi Bertalan kicsinyesnek nevezte Magyar Pétert
Az utolsó fillérik kéri a végkielégítését, mivel az jár.
