Hírek
2011. Július 17. 07:13, vasárnap |
Külföld
Forrás: HírTV
Három napja küzdenek a lángokkal
Megállították az erdőtüzek terjedését Horvátországban, de eloltani még nem tudták a lángokat Brac-szigetén.
Négyezer hektáron ég a bozót, 300 tűzoltó már harmadik napja küzd a tűzzel. A füstfelhő miatt csak két repülőgépet és két helikoptert tudtak bevetni az oltásban. A tűzben senki nem sérült meg, lakott területeket nem fenyegetnek a lángok. A helyiek szerint gondatlan turisták okozhatták a tüzet. A spliti magyar konzul a hírTV-nek elmondta: a kint nyaraló magyarok közül senki sincs bajban. (da)
hírTV
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 30. 16:00, hétfő | Külföld
Iráni konfliktus - A térségbe érkezett USS Tripoli hadihajó több ezer katonával a fedélzetén
Az iráni konfliktus térségébe érkezett az amerikai haderő USS Tripoli hadihajója tengerész és tengerészgyalogos egységekkel a fedélzetén – jelentette be a Közel-Keletért felelős Középső Parancsnokság (CENTCOM) szombaton.
2026. Március 29. 15:00, vasárnap | Külföld
Rómában rendkívüli hatósági készültség lépett életbe a szélsőbaloldali tömegtüntetés miatt
2026. Március 27. 15:00, péntek | Külföld
Iráni konfliktus - Donald Trump 10 napra elhalasztotta az iráni energialétesítmények elleni katonai csapásokat
Donald Trump amerikai elnök csütörtökön 10 napra elhalasztotta az iráni energialétesítmények elleni katonai csapásokat a Teheránnal zajló egyeztetésekre hivatkozva.
2026. Március 25. 14:00, szerda | Külföld
Iráni konfliktus - Iráni rakéta csapódott be Tel-Avivban
Becsapódott egy iráni rakéta Tel-Aviv központjában kedd reggel, hatan könnyebben megsebesültek, súlyos anyagi károk keletkeztek több épületben - jelentette az izraeli mentőszolgálat.
