Hírek
2022. Szeptember 29. 12:18, csütörtök |
Belföld
Forrás: Infovárosok
Hivatalos: Hosszabb lesz a téli szünet!
December 22-től január 8-ig tart majd.
A kormány döntést hozott arról, hogy spórolás céljából a tanítási téli szünet hosszabb lesz - az őszi szünet rovására - mint az előző években - jelentette be Gulyás Gergely.
A miniszterelnökséget vezető miniszter hozzátette, ebben az időszakban kormányzati igazgatási szünet is lesz.
A rezsiköltségek miatt bajba kerülő önkormányzatokkal kapcsolatban elhangzott, jövőre jelentős spórolásra és kormányzati segítségre lesz szükség. Minden nagyobb önkormányzat vezetőivel le fognak ülni, és a kisebb önkormányzatokkal is egyeztetnek majd, mindent meg fognak tenni annak érdekében, hogy a következő időszakot túléljék az önkormányzatok.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 08. 08:30, vasárnap | Belföld
Orbán Viktor: arról, hogy megyünk-e háborúba vagy kimaradunk, a 2026-ban megválasztott kormány fog dönteni
Arról, hogy megyünk-e háborúba vagy kimaradunk, a 2026-ban megválasztott kormány fog dönteni - mondta Orbán Viktor miniszterelnök a Digitális Polgári Körök szombati háborúellenes gyűlésén Szombathelyen.
2026. Február 08. 07:00, vasárnap | Belföld
Magyar Péter: véget vetünk az elszalasztott lehetőségek időszakának
Április 12-én egyszer és mindenkorra véget vetünk az elszalasztott lehetőségek korszakának, az Orbán-Gyurcsány-korszaknak, a hanyatlásnak, az önkénynek és a közjavak szétlopásának
2026. Február 07. 16:00, szombat | Belföld
Hegyi Zsolt: minden eddiginél nagyobb lépés történt a MÁV-flotta megújítása felé
Plusz 50 ezer vasúti ülőhely: mintegy 100 távolsági és elővárosi motorvonat, csaknem 90 új InterCity-kocsi
