Hírek
2019. Március 28. 05:00, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti
Két autó és egy rendőrautó ütközött a fővárosban
Két autó és egy rendőrautó ütközött Erzsébetvárosban szerda délután - közölte a rendőrség honlapján.
A Budapesti Rendőr-főkapitányság (BRFK) közleménye szerint 16 óra 10 perckor egy autó és egy rendőr szolgálati kocsi ütközött össze Budapest VII. kerületében, a Dózsa György út és a Damjanich utca kereszteződésében. Az ütközést követően egy harmadik autó nekiütközött a rendőrautónak.
A balesetben az elsődleges információk szerint ketten megsérültek.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Augusztus 02. 11:00, vasárnap | Belföld
Hőség - Változik az ügyfélszolgálatok rendje a NAV-nál a jövő héten
Az adóhivatal ügyfélszolgálatain jövő héten is intézhetőek az adóügyek, de a rendkívüli körülmények miatt a személyes ügyfélfogadást hétfőtől szerdáig a helyszínek adottságaihoz igazítják.
2026. Augusztus 02. 09:39, vasárnap | Belföld
Robert Fico: Szlovákia kész árammal segíteni Magyarországnak
A szlovák kormányfő szerint Paks leállítása példatlan energiakrízist eredményezne.
2026. Augusztus 02. 08:00, vasárnap | Belföld
Hőség - Erős UV-B sugárzásra figyelmeztet a HungaroMet
Erős, a figyelmeztetési kritériumot meghaladó vasárnapi UV-B sugárzásra figyelmeztet, és fokozott védekezést javasol a HungaroMet Nonprofit Zrt. az MTI-hez szombaton eljuttatott közleményében.
2026. Augusztus 02. 06:00, vasárnap | Belföld
Magyar Péter: újra üzemel a Dunamenti Erőmű, Paks viszont ma leáll
A gyors javításnak köszönhetően 3 nap után újra üzemel Százhalombattán a Dunamenti Erőmű - jelentette be Facebook-oldalán a miniszterelnök szombaton délután.
