Hírek
2018. November 16. 09:14, péntek |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Meghalt egy magyar kamionsofőr egy Déva melletti balesetben
Péntek hajnalban meghalt egy magyarországi kamionsofőr az erdélyi Déva közelében történt balesetben - közölte az Agerpes hírügynökség a Hunyad megyei rendőrség szóvivőjére hivatkozva.
A magyar rendszámú kamion egy kanyarban letért az útról, és mintegy harminc métert az úttest mellett haladt, míg egy fának ütközött. Az ötvenéves sofőr életét nem tudták megmenteni a mentők. A rendőrség feltételezi, hogy a sofőr elaludt vezetés közben.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 05. 10:00, csütörtök | Belföld
Ismét az ATV-nek adott interjút Orbán Viktor
Nem lesz vita Magyar Péterrel, \"a Tisza Párt elnöke nem szuverén ember, az ukránok és a brüsszeliek tartják a markukba és ilyen emberrel nem vitázunk\".
2026. Március 05. 08:00, csütörtök | Belföld
Kapitány István: a magyar középvállalatokat, start-upokat fogjuk támogatni
A Tisza Párt az összeszerelő üzemek helyett a magyar középvállalatok és a start-upok támogatását helyezi a középpontba - mondta a párt gazdaságfejlesztési és energetikai vezetője szerdán Kistarcsán.
2026. Március 05. 06:54, csütörtök | Belföld
Szijjártó Péter két ukrajnai magyar hadifogollyal tért haza Putyintól
A miniszter szerint nem kért cserébe semmit az orosz elnök.
2026. Március 04. 16:00, szerda | Belföld
A Mol szerint a Janaf magadabb tranzitdíjon szállít olajat
100 kilométerenként ugyan drágább a tranzitdíj, ám az Adria vezeték nagyságrendekkel rövidebb, mint a Barátság.
