Hírek
2022. Március 15. 11:01, kedd |
Kék hírek
Forrás: infovárosok/police.hu
Menekülttől lopott egy nő

Egy délután alatt rendőrkézre került az a nő, aki a gyanú szerint meglopott egy menekültet egy IX. kerületi hotelben.
A Budapesti Rendőr-főkapitányság IX. Kerületi Rendőrkapitánysága lopás bűntett gyanúja miatt folytat eljárást egy budapesti nővel szemben, aki március 13-án 9 óra és 14 óra között egy ferencvárosi szállodában több mint egymillió forint értékű ékszereket vitt el az egyik vendég táskájából – közölte a rendőrség.
Kifejtve, hogy a feltételezett tolvaj a hotelben dolgozott, az egyik szobába pedig takarítani ment be, amíg a lakó távol volt. A szobában észrevette, hogy az egyik bőröndből egy doboz lógott ki, amit kinyitott, majd egy maréknyi ékszert vett ki belőle.
A szoba bérlőjének visszaérkezése után feltűnt, hogy hozzányúltak a táskájához, valamint elhullajtott ékszereket is talált a padlón, a takarító azonban már hazavitte a zsákmányt.
A kerületi rendőrök még aznap azonosították a budapesti nőt, majd 19 óra 30 perckor VII. kerületi lakásáról előállították a IX. Kerületi Rendőrkapitányságra. A lakóhelyét átkutatták, és maradéktalanul lefoglalták a több mint egymillió forintot érő ékszereket.
A nyomozók a 36 éves nőt lopás bűntett miatt hallgatták ki gyanúsítottként, amelyet elismert. Kihallgatása során sajnálatát és megbánását fejezte ki. A megtalált ékszereket a rendőrök hiánytalanul visszaadták a sértettnek.
Ezek érdekelhetnek még
2023. Február 01. 11:11, szerda | Kék hírek
Hat év börtönre ítéltek egy férfit, aki késsel fenyegetőzött egy rendőri intézkedés során
Hat év börtönbüntetésre ítéltek egy férfit, aki késsel fenyegetőzött egy rendőri intézkedés során, az ügyészség súlyosításért fellebbezett - tájékoztatta a Fővárosi Főügyészség szerdán az MTI-t.
2023. Január 06. 13:18, péntek | Kék hírek
A nyílt utcán lőtt rá rokonára Győrben
Győrben egy gázriasztó pisztolyból adott le családtagjára egy lövést a 21 éves férfi, akit a rendőrök mintegy tíz perc leforgása alatt elfogtak.
2023. Január 05. 11:41, csütörtök | Kék hírek
Egy bakonyi faluban találtak rá a rendőrök a Szlovákiából eltűnt 15 éves lányra
Egy szlovák állampolgár eltűnéséről tájékoztatta a rendőrséget a külföldi társszerve. A fiatal lány nyugtalanító eltűnését édesapja jelentette be 2023. január 3-án.
2023. Január 04. 16:18, szerda | Kék hírek
Győrbe ment bulizni szilveszterkor a 24 éves Barbara, azóta nem látták
Utoljára életjelet 2023. január 1-jén a hajnali órákban adott magáról, amikor ismeretlen személy telefonjáról felhívta az édesanyját.