Városlista
2026. július 11, szombat - Nóra, Lili

Hírek

2022. Január 02. 18:01, vasárnap | Belföld
Forrás: infovárosok/police.hu

Nem sokon múlt, hogy zebrán gázoljon - Videó

Nem sokon múlt, hogy zebrán gázoljon - Videó

Ismét fedélzeti kamera buktatott le egy szabálytalan autóst Budapesten.

A felvételt a Budapesti Autósok Közösségének juttatták el, akik azt a rendőrség rendelkezésére bocsátották; ez alapján a BRFK XX. és XXIII. Kerületi Rendőrkapitánysága szabálysértési eljárást indított – közölte a rendőrség.

Az pesterzsébeti rendőrök azonosították a szabálytalanul közlekedő 65 éves férfit, aki 2021. október 11-én a XX. kerületi Topánka utcán egy kijelölt gyalogosátkelőhely előtt nem adott elsőbbséget egy járókelőnek. A felvételen látszik, hogy a gyalogosnak el kell ugrania a kocsi elől, hogy elkerülje az ütközést. A járművezető a szabálysértés miatt pénzbírságot kapott.

A Budapesti Rendőr-főkapitányság a Budapesti Autósok Közösségével együttműködve hivatalból eljárást indít minden olyan szabálytalanul közlekedő sofőrrel szemben, akiről felvétel készül.

Címkék: gázolás, videó, zebra

Ezek érdekelhetnek még

2026. Július 11. 13:00, szombat | Belföld

UniCredit: idén 1,3 százalékkal, jövőre 2,5 százalékkal bővülhet a magyar gazdaság

Idén a magyar GDP-növekedése 1,3 százalékos lehet, majd jövőre a beruházások fellendülésével 2,5 százalékra javul

2026. Július 11. 10:25, szombat | Belföld

A kormány benyújtotta az NVVH létrehozásáról szóló törvényjavaslatot

A kormány pénteken benyújtotta az Országgyűlésnek a Nemzeti Vagyonvisszaszerzési és Vagyonvédelmi Hivatal (NVVH) létrehozásáról szóló törvényjavaslatot.

2026. Július 11. 09:25, szombat | Belföld

Magyar Péter: A már elveszettnek hitt helyreállítási alap milliárdjait is sikerült megszerezni

Magyarország uniós újjáépítési terve megkapta az uniós pénzügyminiszterek egyhangú jóváhagyását, ezzel a végső akadály is elhárult az uniós ezermilliárdok hazahozatala elől - írta Magyar Péter pénteki Facebook-bejegyzésében.

2026. Július 10. 15:00, péntek | Belföld

Az államfő elmozdítása ellen tüntettek a Fidesz és a KDNP szervezésében a Sándor-palotánál

A \"tiszás önkényuralom kiépítése\" és Sulyok Tamás köztársasági elnök elmozdítása ellen tüntettek a Fidesz és a KDNP szervezésében csütörtökön a Sándor-palotánál.