Hírek
2019. Január 28. 11:59, hétfő |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Nincs távfűtés hatezerötszáz szombathelyi lakásban
Nem üzemel a távfűtés 6500 szombathelyi lakásban és 170 közületi fogyasztónál műszaki hiba miatt – tájékoztatta a Szombathelyi Távhőszolgáltató Kft. sajtóreferense hétfő délelőtt az MTI-t.
Kocsis Tóth Ildikó közölte: a Vízöntő utcában lévő kazánház területén kilyukadt a távvezeték, ezért átmenetileg szünetel a távhőszolgáltatás az Oladi lakótelepen, a Derkovits városrészen, valamint a Paragvári, a Petőfi, a Szabolcs Zoltán és a Kiskar utcában.
Hozzáfűzte: a szolgáltató szakembereinek már sikerült körülhatárolniuk és feltárniuk a kilyukadt vezetékrészt, de a hiba elhárítása több óráig is eltarthat.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 14. 10:00, vasárnap | Belföld
Fidesz-kongresszus - Orbán Viktor: sohasem hátrálok meg, kuruc vagyok
Sohasem hátrálok meg, kuruc vagyok, és csak a nemzeti politika érdekel, se pénz, se az európai pozíciók, se a nemzetközi elismerés nem csábít
2026. Június 14. 10:00, vasárnap | Belföld
Az ötös lottó nyerőszámai és nyereményei
A Szerencsejáték Zrt. tájékoztatása szerint a 24. héten megtartott ötös lottó és Joker számsorsoláson a következő számokat húzták ki:
2026. Június 14. 08:53, vasárnap | Belföld
Magyar Péter: Orbán Viktor túszul ejtette a Fideszt
Orbán Viktor túszul ejtette a Fideszt, és megakadályozza a felelősségvállalást, valamint a párt megújulását
2026. Június 13. 16:00, szombat | Belföld
Vitézy Dávid: megújul a MÁV+ app
Megújul a MÁV+ app: egyszerűbb utazástervezés, könnyebb nemzetközi jegyvásárlás - közölte a közlekedési és beruházási miniszter pénteken a Facebook-oldalán.
